Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Out of the Park Baseball 12 (PC)
OkładkaOut of the Park Baseball 12 (PC)

Out of the Park Baseball 12 PC

Out of the Park Baseball 12 to gra menadżerska pozwalająca pokierować własną drużyną baseballową. Gracz musi ustalać składy, planować taktykę na mecze, rozbudowywać infrastrukturę stadionu i dbać o finansową kondycję klubu.

Sportowe | manager | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Out of the Park Baseball 12 Premiera PC

20czerwca2011

producent: Out of the Park Developments wydawca: Out of the Park Developments Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Out of the Park Baseball 12

Football Manager 2011

FIFA Manager 11

Baseball Mogul 2012

Out of the Park Baseball 12 to kolejna edycja menedżera baseballa - jednego z najpopularniejszych sportów za oceanem. Naszym zadaniem jest prowadzenie drużyny sportowej, a do naszych kompetencji należą między innymi: ustalanie składu, planowanie strategii i rozbudowa infrastruktury naszego stadionu.

Gra oferuje kilka dostępnych trybów zabawy. Przede wszystkim możemy wziąć udział w aktualnych rozgrywkach, z wiernie oddanymi składami drużyn amerykańskiej ligi baseballowej. Do naszej dyspozycji dostępny jest również Replay Mode, pozwalający na odtworzenie dowolnego sezonu z przedziału czasowego sięgającego roku 1871. Każdy z tych trybów możemy dowolnie modyfikować, wprowadzając swoich zawodników, a nawet wymyślając własne drużyny. Ukoronowaniem tego aspektu zabawy jest możliwość stworzenia od podstaw całej ligi, włącznie ze zmodyfikowanymi zasadami, terminarzem spotkań i warunkami zwycięstwa.

Do naszych obowiązków, oprócz dbania o czysto sportowe kwestie - takie jak ustalanie programu treningów - należą także pozyskiwanie funduszy, dogadywanie się ze sponsorami i zmaganie się z wieloma innymi administracyjnymi problemami. Out of the Park Baseball 12 zajmuje się niemal każdym aspektem baseballa, więc pod względem skomplikowania i realizmu gra stawia poprzeczkę naprawdę wysoko.

Produkcja oferuje garść poprawek i usprawnień względem poprzedniej części, choć są to raczej kosmetyczne zmiany, a sama formuła cyklu pozostaje niezmieniona od wielu lat. Podobnie jak jego oprawa – grafika jest oszczędna i uboga, dzięki czemu ogromne ilości informacji przekazywane graczowi mogą być podane w czytelnej formie. Oprócz rozgrywki w pojedynkę, możemy również spróbować swoich sił w trybie multiplayer.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Out of the Park Baseball 12: Odpowiednia dla każdego wieku.

Out of the Park Baseball 12 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM (1 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7