Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Out of the Park Baseball 11 (PC)
OkładkaOut of the Park Baseball 11 (PC)

Out of the Park Baseball 11 PC

Manager, w którym obejmujemy posadę menadżera drużyny baseballowej, negocjując kontrakty z zawodnikami, planując ustawienia taktyczne i sprawnie zarządzając finansami zespołu.

Sportowe | manager | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Out of the Park Baseball 11 Premiera PC

22listopada2009

producent: Out of the Park Developments wydawca: Out of the Park Developments Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Out of the Park Baseball 11 jest kolejną odsłoną cieszącej się dużą popularnością serii gier sportowych, stawiających nas przed okazją do wcielenia się w postać menadżera drużyny baseballowej.

Omawiana edycja ma do zaoferowania wiele ciekawych trybów zabawy. Możemy przede wszystkim wziąć udział w aktualnych rozgrywkach, stając na czele dowolnej drużyny baseballowej z sezonu 2010. Warto tu zaznaczyć, że producent uwzględnił zarówno duże zespoły, jak i bardzo małe teamy z niższych lig. Rozbudowanym trybem jest także Replay Mode, pozwalający na odtworzenie przebiegu starszych sezonów. Konkretnie mowa jest tu o przedziale czasowym 1871-2009. Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji gry, omawiany produkt pozwala nam na modyfikowanie wielu czynników, dostosowując przebieg rozgrywek czy składy zespołów do własnych upodobań. Bawić możemy się w pojedynkę lub z innymi graczami za pośrednictwem połączenia sieciowego.

Jak na menadżera przystało, naszym zadaniem jest nie tylko dbanie o silny skład ekipy, ale również o uzyskiwanie przez drużynę dobrych rezultatów i przyciąganie kolejnych sponsorów celem pozyskiwania niezbędnych funduszy. Jednym z najważniejszych usprawnień omawianej odsłony cyklu jest cały proces rekrutacji świeżych, niedoświadczonych zawodników. Możemy ich zachęcać do podpisania umowy różnorakimi bonusami czy brać udział w skomplikowanych negocjacjach. Sterowana przez nas postać menadżera obdarzona jest kilkoma cechami osobowości, co ma niekiedy wpływ na relacje z innymi postaciami z otoczenia sportowego. Istotnych poprawek doczekały się okna statystyk. Zawodnicy opisani są teraz nowymi parametrami, a my dysponujemy między innymi bardziej szczegółowymi informacjami na temat lig czy przejrzystymi oknami porównań.

Oprawa wizualna Out of the Park Baseball 11 w całości podporządkowana została zapewnieniu możliwie jak największej czytelności przekazu. Na ekranie widzimy wiele okien, z których dowiadujemy się potrzebnych informacji. Nowością jest możliwość zmiany ich wystroju, wybierając spośród trzech różnych skórek. Ciekawostką edycji 11 jest ponadto prosty w obsłudze edytor, dzięki któremu możemy tworzyć i wysyłać innym graczom własne karty baseballowe.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Out of the Park Baseball 11: Odpowiednia dla każdego wieku.

Out of the Park Baseball 11 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7