Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Baseball Mogul 2010 (PC)
OkładkaBaseball Mogul 2010 (PC)

Baseball Mogul 2010 PC

Kolejna odsłona ciągle rozwijanej serii managerów Baseballa. Edycja 2010 to przede wszystkim uaktualnione bazy danych zawodników, a także szereg poprawek w mechanice gry.

Sportowe | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Baseball Mogul 2010 Premiera PC

25marca2009

producent: Sports Mogul Inc. wydawca: Strategy First Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Manager popularnego w Ameryce Północnej Baseballa, zrealizowany na oficjalnej licencji najbardziej prestiżowej amerykańskiej ligi - Major League Baseball. Baseball Mogul 2010 jest w głównej mierze usprawnioną i zaktualizowaną wersją poprzedniej odsłony cyklu - BM 2009 (autorzy szczycą się listą ponad 150 usprawnień i nowości). Jeśli mamy zachowane stany zapisu gry z poprzednich części, to możemy z nich wystartować nową rozgrywkę.

Głównym zadaniem grającego w roli managera jest umiejętne trenowanie i dobieranie zawodników do każdego meczu, tak by wygrać mistrzostwa w ramach Major League Baseball. Zespół składać się może z dowolnej kombinacji najlepszych sportowców, którzy uprawiali ten sport na przestrzeni lat 1901-2009, a także z całkiem nowych graczy. Co ważne dla osób, dla których to pierwszy kontakt z tą serią, usprawniono interfejs odpowiedzialny za tworzenie drużyny, przez co łatwiej wybrać odpowiednich miotaczy i pałkarzy.

Wizualnemu liftingowi uległ cały interfejs użytkownika. Trójwymiarowe stadiony oraz animacja zawodników utrzymana jest w dość realistycznym stylu. Najważniejszą informacją dla gracza są różnorodne statystyki, dlatego też zajmują one znaczną część ekranu. Wersję 2010 uzupełniono o ponad 300 nowych zdjęć zawodników oraz ponad 100 nowych szablonów kalendarzy rozgrywek sportowych. Oszczędność w warstwie audiowizualnej przekłada się na możliwość uruchomienia Baseball Mogul 2010 również na starszych komputerach.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Baseball Mogul 2010: Odpowiednia dla każdego wieku.

Baseball Mogul 2010 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
  • 250 MB HDD
  • Windows 2000/XP