Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Out of the Park Baseball 10 (PC)
OkładkaOut of the Park Baseball 10 (PC)

Out of the Park Baseball 10 PC

Gra daje możliwość wcielenia się w menadżera drużyny baseballowej. Główne usprawnienie edycji na 2009 rok dotyczy udoskonalonych algorytmów sztucznej inteligencji.

Sportowe | manager | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Out of the Park Baseball 10 Premiera PC

9czerwca2009

producent: Out of the Park Developments wydawca: Out of the Park Developments Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Out of the Park Baseball 10

Out of the Park Baseball 2007

PureSim Baseball 2004

Baseball Mogul 2011

Out of the Park Baseball 10 to kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych, pozwalających objąć posadę menadżera wirtualnej drużyny baseballowej. Główną atrakcją omawianej gry jest możliwość pokierowania dowolnym zespołem z sezonu 2009. W grze znajdziemy wszystkie drużyny i zawodników, wliczając ekipy ze znacznie niższych lig o mniejszym prestiżu. Oprócz tego możemy uczestniczyć w historycznych rozgrywkach tego sportu, a to dlatego, że baza zawiera informacje na temat wszystkich meczów z ubiegłego stulecia. Niewątpliwą zaletą jest to, że z wykorzystaniem wbudowanych narzędzi edycyjnych możemy modyfikować dowolny element gry, poczynając od rozgrywek, a skończywszy na danych zawodników oraz ich wyglądzie. Do zabawy możemy przystąpić w pojedynkę lub grać z innymi fanami tytułowej dyscypliny, wykorzystując opcję połączenia sieciowego.

Podstawowe obowiązki menadżera drużyny pozostały naturalnie bez zmian. Musimy więc właściwie zarządzać zawodnikami, jak również dbać o uzyskiwanie dobrych wyników w kolejnych zawodach poprzez ustalanie właściwych strategii. Lista usprawnień zawartych w omawianej edycji cyklu obejmuje przede wszystkim poprawione algorytmy sztucznej inteligencji. Przekłada się to zarówno na bardziej realistyczną grę w wykonaniu komputera, jak również na ciekawsze reakcje ze strony zawodników oraz ich agentów. Inne poprawki to między innymi zwiększona różnorodność otrzymywanych wiadomości tekstowych oraz wyższy stopień realizmu przy pojawianiu się kontuzji zawodników.

Out of the Park Baseball 10 doczekał się także pewnych istotnych zmian w kwestiach wizualnych. Na uwagę zasługuje fakt, iż możemy do woli zmieniać sposób wyświetlania nowych okien, a także pozostawiać na ekranie tylko te informacje, na których najbardziej nam zależy. Więcej atrakcji czeka na nas w menu oferującym podgląd na boisko baseballowe, a uczestniczenie w życiu ligi jest prostsze dzięki rozbudowanym raportom.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Out of the Park Baseball 10: Odpowiednia dla każdego wieku.

Out of the Park Baseball 10 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows 98/ME/2000/XP