Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka ONRAID (PC)
OkładkaONRAID (PC)

ONRAID PC

Dwuwymiarowa strzelanka z elementami platformówki, opracowana z myślą o multiplayerowej zabawie. W ONRAID gracz prowadzi do boju reprezentanta jednej z dziewięciu specjalizacji, walcząc o zwycięstwo w czterech trybach rozgrywki.

Akcji | zagraj za darmo | PvP | PvE | 2D | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

ONRAID Premiera PC

18kwietnia2017

producent: Pragmatix wydawca: Pragmatix

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

ONRAID jest multiplayerową strzelaniną z elementami platformówki, opracowaną przez niezależne studio Pragmatix. Produkcja trafiła na platformę PC.

Mechanika

W ONRAID akcję obserwujemy z perspektywy bocznej. W trakcie zabawy wcielamy się w bohatera reprezentującego jedną z dziewięciu specjalizacji; każda klasa została wyposażona w indywidualne uzbrojenie, gadżety, umiejętności bojowe oraz zestaw mocnych i słabych stron. Zmagania polegają na przemierzaniu poziomów i eliminacji wszystkiego, co staje nam na drodze; dotyczy to przede wszystkim postaci, w które wcielają się inni gracze, jednak na naszej drodze mogą również stanąć potężni bossowie kontrolowani przez sztuczną inteligencję.

W grze zaimplementowano rozbudowany system craftingu – po zebraniu odpowiedniej ilości surowców możemy stworzyć czterdzieści pięć rodzajów broni, ponad osiemdziesiąt gadżetów przydatnych na polu bitwy oraz ponad sześćdziesiąt skórek dla kontrolowanej przez nas postaci.

Tryby gry

Wydane na platformę PC ONRAID opracowano z myślą o rozgrywce z innymi graczami. Zmagania toczą się w jednym z czterech trybów gry (Crystal Collection, Point Control, Capture the Flag oraz Sphere Control), a do swojej drużyny możemy zaprosić tak znajomych, jak i graczy z całego świata.

Dopełnieniem całości są internetowe rankingi, na których możemy się pochwalić drużynowymi osiągnięciami oraz indywidualnymi zdobyczami, a także zadania, jakich podejmujemy się pomiędzy kolejnymi starciami, w celu zdobycia specjalnych nagród.

Kwestie techniczne

Dwuwymiarowa grafika ONRAID prezentuje przyzwoitą jakość za sprawą kreskówkowej, lekko karykaturalnej stylistyki. Produkcja jest dystrybuowana w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami (free-to-play).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe ONRAID: Odpowiednia dla każdego wieku.