Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWiiNDS
Okładka Offshore Tycoon (Wii)

Offshore Tycoon

Ekonomiczna gra strategiczna, w której gracz wciela się w rolę najlepszego zarządcy nadmorskiego biznesu rybno-rozrywkowego. Do naszych zadań należy kontrola nad kutrami rybackimi i tankowcami. Musimy też prowadzić połowy ryb, ratować rozbitków oraz szukać zaginionych skarbów.

Strategiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Offshore Tycoon (Wii)

data premiery gry:

anulowana

NDS

31mar2009

Wii

Offshore Tycoon jest zręcznościową grą z elementami ekonomicznymi, w której gracz wciela się w rolę zarządcy biznesu rybno-rozrywkowego. Produkcją gry zajęło się studio Cyber Planet, a za jej publikację odpowiedzialna jest zaś firma Lexicon Entertainment.

Do naszych zadań, jako osoby odpowiedzialnej za nadmorski interes, należy przede wszystkim kontrola nad kutrami rybackimi i tankowcami. Lecz rozgrywka nie składa się tylko z tak ambitnych zadań. W trakcie podróży przez oceany Indyjski i Spokojny mamy do złowienia dwadzieścia gatunków ryb, które potem przetworzymy w jednej z trzech fabryk i sprzedamy wygłodniałym klientom. Musimy być jednak jak najbardziej efektywni, gdyż, jak w każdym biznesie, czas to pieniądz i tylko od naszego sprytu oraz szybkości działania zależy powodzenie całego interesu.

Praca na morzu przynosi nam też codziennie nowe niespodzianki, jak na przykład tonących ludzi, których rzecz jasna ratujemy, czy katastrofy lotnicze, gdzie asystujemy w trakcie akcji ratunkowej. Są na szczęście i przyjemniejsze chwile, jak na przykład odnalezienie oraz zagarnięcie zaginionego skarbu.

Producent oprócz głównego trybu rozgrywki zaproponował nam kilka dodatkowych mini-gier. Do naszej dyspozycji oddano także tryb Gallery, gdzie na podobieństwo encyklopedii opisano najróżniejsze oceaniczne ryby. Kolejne gatunki są odblokowywane i dopisywane do owego leksykonu w miarę efektywnego przechodzenia kolejnych poziomów gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Wymagania wiekowe Offshore Tycoon

odpowiednia dla każdego wieku

Wii
NDS