Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiSwitchPCPS4PS5XONEXSX
Okładka Nickelodeon All-Star Brawl 2 (PC)
OkładkaNickelodeon All-Star Brawl 2 (PC)

Nickelodeon All-Star Brawl 2

Druga odsłona cyklu platformowych bijatyk, opartych na licencji kanału Nickelodeon. W Nickelodeon All-Star Brawl 2 wcielamy się w postacie znane z kreskówek i toczymy dynamiczne starcia na różnorodnych arenach. Tytuł oferuje tryb multiplayer, kampanię i zestaw minigier.

Bijatyki | platformówki | seriale animowane | na 2 osoby | crossover | 2.5D | side-scroll | podzielony/wspólny ekran

Nickelodeon All-Star Brawl 2 Premiera

Gry podobne do Nickelodeon All-Star Brawl 2

MultiVersus

Brawlhalla

TowerFall: Ascension

Nickelodeon All-Star Brawl 2 jest kontynuacją platformowej bijatyki, wydanej w 2021 roku. Produkcja została opracowana przez autorów pierwowzoru, czyli studio Ludosity, we współpracy z zespołem Fair Play Labs, zaś jej wydaniem zajęła się firma GameMill Entertainment. Podobnie jak pierwsza odsłona cyklu, omawiana pozycja została oparta na licencji kanału Nickelodeon.

Mechanika

W Nickelodeon All-Star Brawl 2 akcję oglądamy z boku. Filarem rozgrywki są dynamiczne pojedynki, które toczymy na różnorodnych arenach inspirowanych lokacjami znanymi z kreskówek emitowanych na tytułowym kanale. Poszczególne poziomy upstrzono platformami, pułapkami i przeszkodami, które zaprawieni w bojach gracze mogą wykorzystywać na własną korzyść.

Gra oddaje nam do dyspozycji szeroki wachlarz postaci; wśród nich znajdziemy zarówno bohaterów znanych z pierwszej części serii, jak i zupełnie nowych zawodników, pokroju Skalmara Obłynosa czy choćby Jimmy’ego Neutrona. Każda z nich posiada własne mocne i słabe strony, a także unikalny styl walki, umiejętności bojowe oraz ataki specjalne.

Tryby gry

Graczom preferującym zabawę w pojedynkę Nickelodeon All-Star Brawl 2 ma do zaoferowania kampanię fabularną, którą wzbogacono o elementy zaczerpnięte z gatunku roguelike. Naszym zadaniem jest w niej powstrzymanie Vlada Plasmiusa przed przejęciem kontroli nad światem.

Ponadto tytuł oferuje tryb multiplayer; z innymi graczami możemy się bawić przez Internet (grę wyposażono w funkcjonalność cross-platform) lub na wspólnym ekranie. Na tym nie koniec, gdyż oprócz standardowych starć na arenach, w opisywanej produkcji znalazło się miejsce na rozmaite minigry, w które także można grać zarówno samemu, jak i z innymi graczami.

Kwestie techniczne

Nickelodeon All-Star Brawl 2 posiada barwną grafikę utrzymaną w kreskówkowej stylistyce. Na tle pierwowzoru omawiana pozycja wyróżnia się między innymi za sprawą ulepszonych tekstur oraz animacji.

Ostatnia modyfikacja 13 listopada 2023

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nickelodeon All-Star Brawl 2 cena w dniu premiery: 231,99 PLN

Wymagania wiekowe Nickelodeon All-Star Brawl 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Nickelodeon All-Star Brawl 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-4430 3.0 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R7 370 lub lepsza
  • 15 GB HDD
  • Windows 7/8.1/10 64-bit
PC
PS4
PS5
XONE
XSX
Switch