Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSAND
Okładka NHL 2K (iOS)
OkładkaNHL 2K (iOS)

NHL 2K

Mobilny symulator hokeja, stanowiący swoisty restart serii zapoczątkowanej przez firmę SEGA i kontynuowanej przez 2K Games na konsolach stacjonarnych.

Sportowe | hokej | NHL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

NHL 2K Premiera

23paź2014

AND iOS

producent: 2K Sports wydawca: 2K Games Strona oficjalna

Gry podobne do NHL 2K

Omega Strikers

NBA Jam

MyNBA2K16

NHL 2K to powstała po kilkuletniej przerwie kolejna odsłona popularnej serii sportowej poświęconej hokejowi na lodzie. Gra stanowi swoisty restart serii, której poprzednia doroczna odsłona ukazała się na konsoli Wii oraz urządzeniach mobilnych w 2010 roku. W przeciwieństwie do poprzedniczek, NHL 2K przygotowano jednak z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych.

Pod względem mechaniki tytuł bazuje na podobnych rozwiązaniach, co wydane niemal równocześnie mobilne NBA 2K15, koncentrując się w szczególności na nieco „role-playowym” trybie My Career. Polega on na stworzeniu od podstaw własnego zawodnika i poprowadzenie go za rączkę poprzez kolejne szczeble hokejowej kariery. Podczas zabawy musimy dbać o kontrakty naszego podopiecznego, jego treningi oraz przyrost poszczególnych atrybutów, uzyskiwany dzięki udziałowi w kolejnych spotkaniach naszej drużyny. Zabawa może toczyć się przez kilka sezonów, w trakcie których kontrolowany przez nas zawodnik może zmienić się z początkującego juniora w prawdziwą gwiazdę hokeja.

Oprócz wiodącego trybu kariery, twórcy z firmy 2K Games przygotowali także inne warianty zabawy. W grze możemy zmierzyć się w pojedynczym meczu, rozgrywanym w zespołach 3 na 3 graczy (tu nazwano go Mini Rink Mode). Dostępny jest również turniej rzutów karnych, który rozgrywamy także z innym żywym przeciwnikiem za pośrednictwem Internetu.

Oprawa graficzna NHL 2K na urządzeniach przenośnych odstaje rzecz jasna od ostatnich odsłon serii, dostępnych na konsolach stacjonarnych. Mimo to grafika gry stoi na bardzo wysokim poziomie, a trójwymiarowy silnik meczowy przedstawia hokejowe zmagania w sposób bardzo realistyczny. Dodatkowo twórcy gry o ciągłą aktualizację składów w oparciu o rzeczywiste dane oraz obsługę kontrolerów, dedykowanych urządzeniom mobilnym.

Ostatnia modyfikacja 31 marca 2015

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe NHL 2K: 12+

iOS
AND