Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Fallout Pip-Boy (iOS)
OkładkaFallout Pip-Boy (iOS)

Fallout Pip-Boy

Stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych aplikacja towarzysząca czwartej pełnoprawnej odsłonie kultowego, postapokaliptycznego cyklu Fallout, zapoczątkowanego jeszcze pod koniec lat 90. ubiegłego wieku, a od 2008 roku rozwijanego pod skrzydłami firmy Bethesda.

RPG | zagraj za darmo | postapokalipsa | aplikacja towarzysząca

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fallout Pip-Boy Premiera

4lis2015

AND

5lis2015

iOS

Gry podobne do Fallout Pip-Boy

MyNBA2K16

NBA Jam

NBA 2K15

Fallout Pip-Boy na platformę AND i iOS to aplikacja towarzysząca postapokaliptycznej grze RPG Fallout 4. Odpowiada za nią studio Bethesda, znane nie tylko ze wspomnianego tytułu, ale także z takich hitów jak The Elder Scrolls V: Skyrim, Fallout 3 czy też Fallout Shelter.

Mechanika

Program nie jest grą samą w sobie, choć umożliwia korzystanie z mini gierki zatytułowanej Atomic Command, w której strzelamy z wielkiego działa do nadlatujących bomb atomowych, zbierając w ten sposób punkty. Jest to jednak tylko dodatek do głównych zastosowań. Fallout Pip-Boy na platformę AND i iOS umożliwia sparowanie aplikacji z Falloutem 4, dostępnym na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC. Po wykonaniu tej czynności otrzymujemy wgląd w statystyki postaci, perki, ekwipunek, mapę czy też dostęp do radia. Co ciekawe, aplikacja najlepiej sprawdza się po zamontowaniu telefonu w atrapie Pip-Boya dodawanej do edycji kolekcjonerskiej „czwórki”, pozwalając poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec postapokaliptycznego świata.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Fallout Pip-Boy: 12+

iOS
AND