Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweiOS
Okładka Next Stop Nowhere (iOS)

Next Stop Nowhere iOS

Next Stop Nowhere jest grą przygodową w klimatach science fiction. W produkcji tej wcielamy się w kosmicznego kuriera, który stara się pomóc pewnej kobiecie w uratowaniu syna. Tytuł został opracowany przez Night School Studio (twórców Oxenfree).

Przygodowe | science fiction | kosmiczne | elementy zręcznościowe | indie | przygodowe gry akcji

Apple iOS
Okładka Next Stop Nowhere (iOS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji iOS:

14sierpnia2020

14sierpnia2020

App Store

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Next Stop Nowhere jest grą przygodową, utrzymaną w konwencji science fiction. Gracz wciela się w kuriera, który podejmuje próbę uratowania dziecka pewnej kobiety. Tytuł został opracowany przez niezależną firmę Night School Studio (twórców Oxenfree oraz Afterparty).

Fabuła

Głównym bohaterem Next Stop Nowhere jest Beckett – kosmiczny kurier, który pewnego dnia poznaje byłą łowczynię nagród o imieniu Serra. Przypadkowe spotkanie z kobietą wplątuje go w niebezpieczną historię, w której stawką jest życie pewnego dziecka (i potencjalnie samego protagonisty, nieprzywykłego do podobnych problemów).

Mechanika

W Next Stop Nowhere akcję obserwujemy z różnych perspektyw. Zadaniem gracza jest przemierzanie lokacji, dyskutowanie z postaciami i rozwiązywanie zagadek. W rozmowach często podejmujemy decyzje, które kształtują zarówno dalszy ciąg opowieści, jak i związki bohatera z poszczególnymi postaciami.

Od czasu do czasu siadamy też za sterami statku kosmicznego – naszym zadaniem jest wówczas przemierzanie przestrzeni i omijanie przeszkód (np. asteroid).

Tryby gry

W Next Stop Nowhere możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawą rozgrywki jest kampania fabularna.

Kwestie techniczne

Next Stop Nowhere posiada całkiem ładną, trójwymiarową oprawę graficzną. Grafika jest dość prosta, ale wyróżnia się ciekawym stylem artystycznym i wyrazistą kolorystyką.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Next Stop Nowhere

12+