Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSP
Okładka NeoGeo Heroes: Ultimate Shooting (PSP)
OkładkaNeoGeo Heroes: Ultimate Shooting (PSP)

NeoGeo Heroes: Ultimate Shooting PSP

Scrollowana strzelanina, w której napierając przed siebie eliminujemy kolejno zsyłane nam zastępy wroga. Jest to rozszerzona i bardziej rozbudowana wersja znanej z Xbox Live Arcade pozycji pod nazwą King of Fighters: Sky Stage.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

NeoGeo Heroes: Ultimate Shooting Premiera PSP

29lipca2010

producent: SNK Playmore wydawca: SNK Playmore

japońskajapońska

Gry podobne do NeoGeo Heroes: Ultimate Shooting

Ace Combat X: Skies of Deception

R-Type Tactics

After Burner: Black Falcon

NeoGeo Heroes: Ultimate Shooting to przedstawiciel klasycznych scrollowanych strzelanek, w których podążamy cały czas przed siebie roznosząc w pył kolejnych wrogów w ilościach hurtowych. Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio SNK Playmore.

Tytuł jest rozbudowaną wersją King of Fighters: Sky Stage wydanej na Xbox Live Arcade. O ile pierwowzór był jednak ograniczony wyłącznie do postaci ze świata King of Fighters, tak tutaj ich paleta została wzbogacona o bohaterów znanych z innych gier SNK. Są więc gwiazdy znane z serii Metal Slug, Samurai Shodown, czy Fatal Fury.

Podstawą jest tryb Story Mode, w którym jako jeden z wybranych herosów kończymy kolejne, pełne akcji poziomy. Jeśli chcemy się oderwać od standardowej rozgrywki, można wybrać pełen wyzwań tryb Challenge (można tu odkrywać dodatkową zawartość, w tym materiały koncepcyjne), bądź zagrać w dwie osoby. Ciekawym dodatkiem jest zawarcie portu KoF: Sky Stage, a więc produkcji znanej z usługi sieciowej Microsoftu.

Budowa konsoli PSP, posiadającej panoramiczny wyświetlacz pozwala na to, by grę można było przechodzić trzymając konsolę w normalny sposób (czyli poziomo) lub pionowo. W tym drugim przypadku sterowanie odbywa się przy pomocy krzyżaka, a strzelamy analogiem.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe NeoGeo Heroes: Ultimate Shooting: Odpowiednia dla każdego wieku.