Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePSV
Okładka NekoBuro - Cats Block (PSV)
OkładkaNekoBuro - Cats Block (PSV)

NekoBuro - Cats Block PSV

Dwuwymiarowa gra logiczna z gatunku match-3, stworzona przez niezależne japońskie studio F K Digital, znane z klasycznej bijatyki Chaos Code. W NekoBuro - Cats Block zadaniem gracza jest łączenie różnorodnych klocków według ich kolorów.

Logiczne | 2D | połącz trzy elementy | tytuły ekskluzywne PlayStation

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

NekoBuro - Cats Block Premiera PSV

7lipca2015

producent: F K Digital wydawca: Neko Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do NekoBuro - Cats Block

Metropolis: Lux Obscura

Sparkle

Sparkle 2

NekoBuro - Cats Block to dwuwymiarowa gra logiczna z gatunku „połącz trzy elementy”. Za stworzenie gry odpowiada niezależne japońskie studio deweloperskie F K Digital. Zespół znany jest na Zachodzie dzięki pracy nad klasyczną bijatyką Chaos Code, która została wydana na PlayStation 3. Poza nią twórcy mają na koncie także liczne inne mniejsze projekty, z których większość nie wydostała się poza granice Kraju Kwitnącej Wiśni.

Fabuła gry został przedstawiona w formie krótkich przerywników, korzystających z formuły visual novel. Historia rozpoczyna się gdy podróżująca przez przestrzeń kosmiczną grupka złożonych z fal elektromagnetycznych sześciennych kotów, pochodzących z obcej planety, zostaje uwięziona na Ziemi na skutek wyjątkowo silnej burzy słonecznej. Jeden z obcych zostaje przygarnięty przez dziewczynę o imieniu Rino, która omyłkowo myśli, że ma do czynienia z nową rasą domowego kota.

Model zabawy nie odbiega od tego co znajdziemy w podobnych produkcjach z gatunku. Na pole gry przedzielone siatką spadają klocki/koty w sześciu różnych kolorach, które musimy łączyć ze sobą wedle ich barw. Jeżeli połączymy ze sobą w linii pionowej lub poziomej co najmniej trzy koty znikają one, a my otrzymujemy adekwatną liczbę punktów. Czyszczenie linii napełnia specjalny wskaźnik, który po osiągnięciu maksymalnego poziomu oddaje nam do dyspozycji pomocny przedmiot, taki jak bomba czy tęczowy klocek opróżniający całą planszę. Twórcy przygotowali w sumie ponad 50 leveli.

Kreskówkowa oprawa graficzna NekoBuro - Cats Block jest wyjątkowo przyjemna dla oka. Tytuł posiada również oryginalny japoński dubbing.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe NekoBuro - Cats Block: Odpowiednia dla każdego wieku.