Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

48. Gry Nintendo DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 48. Najpopularniejsze gry na platformę DS.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Super Brain Tease: Movies
Super Brain Tease: Movies

Logiczne prace wstrzymane

Niskobudżetowa gra logiczna, dzięki której sprawdzamy swoją wiedzę, odpowiadając na pojawiające się na ekranie pytania. Niekiedy są one wzbogacane zdjęciami lub materiałem filmowym.

National Geographic Panda
National Geographic Panda

Logiczne 11 listopada 2008

Gra z silnie zaznaczonymi walorami edukacyjnymi. Sprawujemy opiekę nad tytułowymi pandami, dowiadując się jednocześnie wielu ciekawych informacji na ich teamt.

Babysitting Mania
Babysitting Mania

Zręcznościowe 23 września 2008

Prosta gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać opiekunki do dzieci. Musimy opiekować się zarówno niemowlętami jak i osobami w wieku nastoletnim, pokonując około 100 różnych poziomów.

Drawn to Life: SpongeBob SquarePants Edition
Drawn to Life: SpongeBob SquarePants Edition

Akcji 30 września 2008

Kontynuacja gry "Drawn to Life". Wystawiamy do walk własnoręcznie rysowanych bohaterów, wyposażając ich również w bronie, gadżety czy różnorakie środki transportu.

Allied Ace Pilots
Allied Ace Pilots

Symulacje 1 sierpnia 2008

Symulator lotu, w którym wcielamy się w postać pilota RAF-u. Bierzemy udział w najsłynniejszych bitwach II Wojny Światowej, między innymi w walkach rozgrywanych na Pacyfiku.

Tim Power Fire-Fighter
Tim Power Fire-Fighter

Zręcznościowe 21 listopada 2008

Gra dla chłopców w wieku 5-10 lat. Wcielamy się w postać strażaka, udając się na miejsca pożarów oraz zajmując się gaszeniem płomieni z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Mega Man Star Force 2: Zerker x Saurian / Ninja
Mega Man Star Force 2: Zerker x Saurian / Ninja

RPG 24 czerwca 2008

Kolejna odsłona popularnej serii RPG-ów. Tym razem dzielny Mega Man musi stawić czoła Rogue'owi oraz jego armii wirusów. Na uwagę zasługuje rozbudowany multiplayer dla sześciu osób.

Underwater Attack
Underwater Attack

Zręcznościowe 15 lipca 2008

Strzelanina, w której przejmujemy kontrolę nad uzbrojonym rekinem i przemierzamy głębiny w poszukiwaniu jednostek wroga. Do ukończenia mamy około dwudziestu głównych etapów.

Rock Blast
Rock Blast

Zręcznościowe 5 sierpnia 2008

Gra zręcznościowo-logiczna, w której nasze zadanie polega na usuwaniu gromadzących się różnokolorowych głazów. Sterujemy zabawnie wykonanymi dinozaurami, pokonując około stu plansz.

Quick Yoga Training
Quick Yoga Training

Sportowe 6 sierpnia 2008

Nietypowa produkcja, umożliwiająca zapoznanie się z tytułowym systemem filozoficznym. Główną atrakcją jest możliwość wykonywania ćwiczeń (asan) zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami.

My Secret World
My Secret World

Towarzyskie 16 września 2008

Produkt łączący w sobie funkcje wirtualnego pamiętnika, organizatora oraz albumu. Całość opracowano z myślą o młodszych graczach. Sporą atrakcją jest możliwość komunikowania się z innymi użytkownikami gry.

Soul Bubbles
Soul Bubbles

Zręcznościowe 13 czerwca 2008

Soul Bubbles jest kolejną znakomitą propozycją dla miłujących kombinowanie i główkowanie. Wcielamy się w młodego szamana, ratującego dusze.

A Witch's Tale
A Witch's Tale

RPG 6 października 2009

A Witch’s Tale to dalekowschodnia gra fabularna. Scenariusz nawiązuje do historii pewnego plemienia czarownic, żyjącego w zaświatach.

Miami Law
Miami Law

Przygodowe 9 czerwca 2009

Tytuł oferujący możliwość wcielenia się w policjanta lub agentkę FBI. Gra łączy elementy akcji z łamigłówkami i kryminalną intrygą.

Slingo Quest
Slingo Quest

Logiczne 9 grudnia 2008

Slingo Quest to gra logiczna stworzona przez firmę Mumbo Jumbo przy współpracy z Slingo Inc. Tytuł łączy elementy kilku popularnych gier hazardowych, w tym m.in. bingo i karcianych. Oprawa wizualna gry utrzymana jest w pirackich klimatach, a gracze mają możliwość zabawy na 60 zróżnicowanych pod względem trudności poziomach.

Dragon Quest IV: Chapters of the Chosen
Dragon Quest IV: Chapters of the Chosen

RPG 12 września 2008

Remake klasycznego RPG-a. Zabawa podzielona jest na pięć rozdziałów, a w każdym z nich poznajemy nową główną postać. Przemierzamy baśniową krainę, rozwiązując questy, likwidując potwory i odnajdując skarby.

Love Heart
Love Heart

Logiczne 26 września 2008

Połączenie gry logicznej oraz prostego symulatora codziennego życia. Wybierając główny tryb zabawy zajmujemy się łączeniem pojawiających się na ekranie różnokolorowych serduszek.

Clever Kids: Pirates
Clever Kids: Pirates

Logiczne 1 września 2008

Zestaw kilkunastu prostych mini-gier logicznych i zręcznościowych. Dostępne zabawy pozwalają popracować nad spostrzegawczością czy umiejętnością logicznego kojarzenia faktów.

PictoImage
PictoImage

Towarzyskie 26 sierpnia 2008

Produkt stawiający głównie na multiplayerowy aspekt rozgrywki. Zajmujemy się rysowaniem przedmiotów zgodnie z podanymi wskazówkami. Pozostali gracze próbują natomiast udzielać poprawnych odpowiedzi.

Let's Ride: Friends Forever
Let's Ride: Friends Forever

Sportowe 3 marca 2008

Przygarniamy źrebię, dokonując wyboru spośród kilkunastu ras koni. Nad koniem sprawujemy następnie troskliwą opiekę, szkoląc też zwierzę pod kątem występowania w zawodach jeździeckich.

Chronos Twin
Chronos Twin

Akcji 30 marca 2007

Chronos Twin to platformowa gra akcji, osadzona w świecie zagrożonym atakiem obcych. Jest dość nietypowa, gdyż rozgrywa się w dwóch wymiarach czasowych.

Amoebattle
Amoebattle

Strategiczne 4 kwietnia 2012

Strategia czasu rzeczywistego o bitwach mikroorganizmów. W grze prowadzimy do boju armię złożoną z mikroskopijnych ameb, umieszczonych w pewnym organizmie. Podczas walki korzystamy z dziewięciu jednostek o różnych właściwościach. Rozgrywka jest niezwykle intuicyjna dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego.

New Zealand Story Revolution
New Zealand Story Revolution

Zręcznościowe 2 lutego 2007

New Zealand Story Revolution to remake platformówki z 1988 roku. Kierujemy tu ptakiem kiwi o imieniu Tiki i udajemy się na ratunek przyjaciołom, których porwał okrutny lew morski z pobliskiego zoo. New Zealand Story Revolution to z pewnością spora gratka dla starych wyjadaczy, którzy spędzili mnóstwo czasu przy NES-ie.

High Stakes Texas Hold 'Em
High Stakes Texas Hold 'Em

Logiczne 21 grudnia 2009

Wirtualna edycja jednej z najpopularniejszych odmian pokera. Do zabawy możemy przystępować w pojedynkę lub konkurować z graczami z całego świata o najcenniejsze trofea.