Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Nasty Neighbors: No Country for Curmudgeon (PC)

Nasty Neighbors: No Country for Curmudgeon PC

Gra logiczno-zręcznościowa, w której dokuczamy na różne sposoby pewnemu bogatemu sąsiadowi. Zabawa polega na sabotowaniu urządzeń znajdujących się w willi sąsiada, jak i wywoływaniu wypadków z jego udziałem.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Nasty Neighbors: No Country for Curmudgeon (PC)

producent: GFI Russia

wydawca: Russobit-M

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30czerwca2010

Nasty Neighbors: No Country for Curmudgeon to produkcja, której ogólne założenia w bardzo dużym stopniu przypominają serię Neighbours From Hell autorstwa koncernu JoWood. W trakcie zabawy dokuczamy na różne sposoby mieszkającemu w sąsiedztwie przedsiębiorcy, co zobrazowane jest w żartobliwej formie i z dużym przymrużeniem oka.

Głównym bohaterem omawianej gry jest młodzieniec z rosyjskiej wioski, w której niedawno zamieszkał pewien biznesmen. Chłopakowi nie podoba się to, że nowy sąsiad dorobił się fortuny niekoniecznie w uczciwy sposób i postanawia uprzykrzyć mu nieco życie. Właściwa zabawa polega na sabotowaniu różnorakich urządzeń znajdujących się w willi bogatego sąsiada, jak i inicjowaniu wypadków z jego udziałem.

Cała zabawa podzielona jest na kilka powiązanych ze sobą fabularnie rozdziałów. Do przygotowywania kolejnych pułapek wykorzystujemy obiekty odnajdywane w najbliższym otoczeniu. Gra premiuje wykazywanie się dużą kreatywnością, jak również nagradza udane akcje wykonywane w krótkich odstępach czasu. Ważną cechą opisywanej produkcji jest konieczność unikania bezpośrednich spotkań z sąsiadem, któremu się dokucza, gdyż w przeciwnym wypadku zostanie się przez niego wygnanym z posesji.

Polem działań w opisywanej produkcji są różne pomieszczenia willi sąsiada, między innymi sypialnie, pokoje gościnne czy garaże. Główny bohater dysponuje pełną swobodą ich eksploracji. Podobnie jak w przypadku obu gier z serii Neighbours From Hell, wydarzenia obserwowane są z boku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Nasty Neighbors: No Country for Curmudgeon

Wymagania wiekowe Nasty Neighbors: No Country for Curmudgeon

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Nasty Neighbors: No Country for Curmudgeon

PC Windows

Rekomendowane: Pentium IV 2.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 500 MB HDD, Windows XP/Vista