Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCXONEPS4
Okładka NASCAR Heat 3 (PC)

NASCAR Heat 3

Kolejna odsłona cyklu gier samochodowych studia Monster Games, będącego rebootem popularnej serii, zapoczątkowanej jeszcze w 2000 roku kultowym NASCAR Heat. Gra stanowi kontynuację NASCAR Heat 2 z 2017 r.

Wyścigi | samochodowe | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | NASCAR

Okładka NASCAR Heat 3 (PC)

data premiery gry:

7wrz2018

PC PS4 XONE
Kolekcja gier
Obserwuj grę

NASCAR Heat 3 to kolejna część cyklu gier wyścigowych poświęconego serii NASCAR. Produkcja została opracowana przez konsekwentnie rozwijające tę markę studio Monster Games (odpowiedzialne m.in. za cieszące się sympatią graczy NASCAR Heat z 2000 roku, NASCAR Heat 2002 oraz NASCAR: Dirt to Daytona).

Mechanika

NASCAR Heat 3 stawia gracza w roli kierowcy biorącego udział w zawodach NASCAR Xfinity Series, Nascar Camping World Truck Series oraz Monster Energy Cup Series. Wyścigi toczą się na kilkudziesięciu autentycznych torach (w tym kliku zupełnie nowych, niespotykanych w poprzednich odsłonach), z prawdziwymi samochodami i kierowcami. Dzięki możliwości dostosowania ustawień modelu jazdy (do wyboru bardziej symulacyjny lub zręcznościowy) gra nadaje się zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i nowicjuszy.

Tryby gry

W NASCAR Heat 3 możemy grać samotnie albo w towarzystwie. Podstawę rozgrywki stanowi rozbudowany (bardziej niż w poprzedniej części) tryb kariery. Pozwala on nam kierować całym zespołem wyścigowym i walczyć o kolejne zwycięstwa. Dodatkowo gracze mają możliwość rywalizowania w trybie wieloosobowym, także w ramach niedostępnych dotychczas turniejów. Wisienkę na przysłowiowym torcie stanowi tryb Xtreme Dirt Tour, w którym ścigamy się na nawierzchniach niewyłożonych asfaltem.

Kwestie techniczne

NASCAR Heat 3 charakteryzuje się solidną, trójwymiarową oprawą graficzną. Szczególnie dobre wrażenie robią wiernie odwzorowane modele samochodów, jednak i trasom nie można niczego zarzucić.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Cena gry w dniu premiery: 179,99 PLN

Klasyfikacja PEGI NASCAR Heat 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe NASCAR Heat 3

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-530 2.93 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870 lub lepsza
  • 16 GB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit
PC
PS4
XONE