Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCPS4Switch
Okładka N1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action	 (PC)
OkładkaN1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action	 (PC)

N1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action

Kontynuacja gry VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action - przygodówka typu visual novel o problemach ludzi odwiedzających cyberpunkową knajpę. Jako barmanka wpływamy na życie klientów (i swoje własne), prowadząc rozmowy i serwując odpowiednie drinki.

Przygodowe | cyberpunk | science fiction | 2D | visual novel | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

N1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action Premiera

paź2021

PC PS4 Switch

producent: Sukeban Games wydawca: Playism Strona oficjalna

Gry podobne do N1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action

Steins;Gate

2064: Read Only Memories

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action

N1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action to druga część gry, gdzie wcielając się w barmankę, poznajemy historię odwiedzanych ją klientów i serwujemy pasujące do ich nastroju drinki. Gra osadzona jest cyberpunkowym świecie; odpowiada za nią studio AGM Playism i YSBRYD GAMES, na koncie posiadające takie tytuły jak La Mulana, Touhou Luna Lights i She Remembered Caterpillars.

Fabuła

Akcja N1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action przenosi nas do futurystycznego miasta Saint Alicia położonego na Karaibach, stanowiącego mekkę turystów. Jednak pomimo bycia świetną atrakcją, Saint Alice jest również dystopijnym miastem zmagającym się z ekonomicznym boomem i szybkim rozwojem technologicznym, w wyniku czego kwitnie handel ludźmi, wyłudzenia mafijne i inne przestępstwa na szeroką skalę.

W tym świecie wcielamy się w rolę barmanki Sam pracującej w tytułowym barze Nirvana. Na co dzień kobieta stanowi wsparcie dla odwiedzających ją klientów baru, wysłuchując ich zwierzeń i służąc pomocą. Sama jednak boryka się z problemami rodzinnymi związanymi z wychowaniem syna i trybem życia Leona, jej partnera. Leon to mafiozo na rozdrożu, pakujący się w coraz to bardziej niebezpieczne interesy, jednocześnie niemogący zdecydować się, która rodzina jest dla niego ważniejsza.

Mechanika

N1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action to gra typu visual novel nastawiona na poznawanie historii głównej bohaterki oraz związanych z nią postaci: członków rodziny, klientów i innych pracowników baru. Sama rozgrywka polega na czytaniu dialogów postaci, które na swojej drodze spotyka Sam.

N1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action jednak nie oferuje jedynie biernego uczestnictwa w grze, ponieważ od gracza zależy, jak potoczą się losy poszczególnych bohaterów, a wszystko za sprawą różnego rodzaju drinków, które są w stanie odmienić ich życie. Wcielenie się w rolę barmanki daje nam moc tworzenia różnego typu trunków z dostępnych w grze składników i podawania ich klientom, tak aby przyczyniły się do zaspokojenia ich potrzeb. W odróżnieniu od poprzedniej części nie mamy tu do dyspozycji syntetycznie stworzonych alkoholi, tylko te nam powszechnie znane – między innymi whisky, rum i wódkę.

Kwestie techniczne

Wizualnie gra to połączenie pixel artu z kreską znaną ze starszych japońskich produkcji, dobrze pasująca do klimatycznej ścieżki dźwiękowej.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe N1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action : 16+

N1RV Ann-A: Cyberpunk Bartender Action Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD 4400 lub lepsza
  • 500 MB HDD
  • Windows 7
PC
PS4
Switch