Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka My Boyfriend 2 (PC)

Mój wymarzony chłopak: Kocha, nie kocha... PC

My Boyfriend 2

Mój wymarzony chłopak: Kocha, nie kocha... jest kontynuacją wydanej w 2006 roku gry symulacyjnej autorstwa deweloperów ze studia dtp young entertainment. Tym razem graczki mają okazję wybrać się na wirtualny urlop i poznać wakacyjną miłość.

Przygodowe | przygodowe gry akcji

PC Windows
Okładka My Boyfriend 2 (PC)

wydawca: 1C / Cenega

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17października2008

23października2009

pudełko PL

Mój wymarzony chłopak: Kocha, nie kocha... to dzieło niemieckiej firmy dtp young entertainment, które opracowane zostało z myślą o nastoletnich dziewczętach. Użytkowniczki gry stają przed możliwością wybrania się na wakacje z zamiarem odnalezienia idealnego chłopaka.

Miejscem akcji jest nadmorski kurort, do którego sterowana przez nas postać przybywa razem ze swoją przyjaciółką. W trakcie kolejnych dni pobytu w niewielkiej miejscowości zajmujemy się przede wszystkim podbijaniem serc przystojnych mężczyzn. W sumie możemy wybierać pomiędzy pięcioma chłopakami, próbując zwiększyć ich zainteresowania naszą osobą.

Lista dostępnych atrakcji obejmuje między innymi zwiedzanie okolicy, odbywanie romantycznych spacerów po plaży, dbanie o urodę w centrum fitness czy tańce w dyskotekach. Wiele z podejmowanych przez główną bohaterkę czynności obrazowanych jest w postaci prostych mini-gier zręcznościowych. Może to być między innymi zabawa w zośkę czy gra polegająca na wykonywaniu różnorakich ruchów tanecznych.

Ważnym elementem opisywanej gry jest konieczność dbania o modny wygląd sterowanej dziewczyny. W tym celu musimy odwiedzać sklepy, wybierając zarówno pomiędzy strojami bikini jak i wytwornymi sukniami wieczorowymi. Pieniądze potrzebne na zakup nowych rzeczy możemy pozyskać poprzez wykonywanie drobnych zadań – sprzedawanie lodów, rozdawanie drinków w barze czy wyprowadzanie na spacer psów innych wczasowiczów.

Na oprawę wizualną gry składają się w głównej mierze pieczołowicie wykonane lokacje. W trakcie rozgrywki zwiedzamy między innymi plażę, promenadę oraz uliczki nadmorskiej miejscowości.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,3 / 10 na podstawie 123 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,99 PLN

Gry podobne do Mój wymarzony chłopak: Kocha, nie kocha...

Klasyfikacja PEGI Mój wymarzony chłopak: Kocha, nie kocha...

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Mój wymarzony chłopak: Kocha, nie kocha...

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB, Windows 2000/XP/Vista