Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DSPC
Okładka Mutant Mudds (3DS)
OkładkaMutant Mudds (3DS)

Mutant Mudds

Platformówka 2D, w której pomagasz Maksymilianowi w walce z ohydnymi błotniakami i wspólnie z nim ratujesz świat. Jedynym orężem Maksymiliana w walce z nimi jest jego spryt i umiejętność kombinowania broni z byle czego. W ten sposób w jego ręce trafiają m.in.

Zręcznościowe | platformówki | 2D | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mutant Mudds Premiera

26sty2012

3DS

30sie2012

PC

producent: Renegade Kid wydawca: Nintendo Strona oficjalna

Maximillian and the Rise of the Mutant Mudds jest typową platformówką z elementami gry akcji, w której wcielamy się w rolę tytułowego Maksymiliana. Naszym głównym zadaniem jest obrona planety przed najeźdźcami z kosmosu – paskudnymi błotniakami. Produkcją programu zajęło się studio Renegade Kid.

Błotniaki przedostały się na planetę głównego bohatera wraz ze spadającym meteorem. Jedynym orężem Maksymiliana w walce z nimi jest jego spryt i umiejętność kombinowania broni z byle czego. W ten sposób w jego ręce trafiają dwa pistolety na wodę, a w wyposażeniu dodatkowym specjalny plecak umożliwiający mu wykonywanie podwójnych skoków. W trakcie rozgrywki zestaw broni naszego bohatera uzupełnimy jeszcze o wodne bomby. Użyjemy ich podczas podróży po tradycyjnych amerykańskich miasteczkach oraz lokacjach znajdujących się w pobliżu kanionów.

Akcja jest dynamiczna – głównie dzięki ciekawemu połączeniu elementów platformowych ze strzelaninami, przywodzącymi na myśl markę Ratchet & Clank. Świat Maximillian and the Rise of the Mutant Mudds przedstawiony został przy wykorzystaniu dwuwymiarowej oprawy graficznej, uzupełnionej dokładną i płynną animacją.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Mutant Mudds

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Mutant Mudds Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 512 MB RAM (1 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/Windows 7
3DS
PC