Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Music Master: Chopin - POP (PC)

Music Master: Chopin - POP PC

Gra muzyczna dzięki której możemy zapoznać się z największymi dziełami Fryderyka Chopina. Zabawa polega na ogrywaniu melodii zgodnie z instrukcją przedstawioną na ekranie.

Towarzyskie | muzyczne | polskie

PC Windows
Okładka Music Master: Chopin - POP (PC)

producent: Bloober Team

wydawca: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Music Master: Chopin to gra o tematyce muzycznej, w której wzorem takich serii jak Guitar Hero czy Rock Band zadaniem gracza jest odegranie melodii zgodnie z instrukcją przedstawioną na ekranie. Produkcja ta przygotowana została w ramach uczczenia dwusetnej rocznicy urodzin jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów oraz z okazji trwania Roku Chopinowskiego. Opisywany tytuł pozwala graczom na zapoznanie się z najbardziej znanymi utworami skomponowanymi przez Fryderyka Chopina. Godne odnotowania jest to, iż Music Master: Chopin powstał dzięki wsparciu finansowemu polskiego Ministerstwa Kultury.

Producent oddał do naszej dyspozycji kilkadziesiąt utworów Fryderyka Chopina zaaranżowanych stylistyce pop, które odgrywa się z użyciem komputerowej klawiatury.

Gra dostępna jest również w wersjach Rock i Classic.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 4.1 / 10 na podstawie 89 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Music Master: Chopin - POP

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Music Master: Chopin - POP

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 6200 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Wieści ze świata (World of Warcraft, Music Master: Chopin, GeoHot) 27/06/11

wiadomość27 czerwca 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym egzemplarzu World of Warcraft, współpracy GeoHota z Facebookiem, a także wejściu na giełdę twórców Music Master: Chopin. Zapraszamy do lektury.

Music Master: Chopin dla każdego pierwszoklasisty

wiadomość1 kwietnia 2011

Ministerstwo Infrastruktury chce we wrześniu wręczyć ponad 300 tysiącom pierwszoklasistów netbooki. Tymczasem resort edukacji głowi się nad tym, jakie oprogramowanie preinstalować na urządzeniach. Duże szanse ma ubiegłoroczna produkcja studia Bloober Team. Gra Music Master: Chopin może pomóc uczniom w rozwoju zdolności muzycznych, a także pogłębieniu wiedzy ogólnej.