Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka MTV Music Generator 2 (PS2)
OkładkaMTV Music Generator 2 (PS2)

MTV Music Generator 2 PS2

MTV Music Generator 2 to druga produkcja, należąca do cyklu gier o charakterze muzycznym. Niniejszy tytuł bazuje na programie, wydanym w 1999 r. dla PlayStation.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MTV Music Generator 2 Premiera PS2

25maja2001

producent: Jester Interactive wydawca: Codemasters Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do MTV Music Generator 2

Beatmania

Dance Factory

Guitar Hero Encore: Rocks the 80s

MTV Music Generator 2 to druga produkcja, należąca do cyklu gier o charakterze muzycznym. Niniejszy tytuł bazuje na programie, wydanym w 1999 r. dla PlayStation. Owa pozycja nie tylko pozwala na komponowanie własnych utworów i miksowanie już gotowych, ale również zawiera doskonałe narzędzia do tworzenia prostych klipów.

Developerzy zaoferowali kilka sposobów twórczego spędzania czasu. Najciekawsze wydaje się przygotowywanie teledysków do pięćdziesięciu licencjonowanych piosenek z różnych gatunków muzycznych. Wśród szerokiej gamy wykonawców znajduje się m.in. The Gorillaz, Cassandra Fox, Funkmaster Flex i Zombie Nation. Owe klipy konstruuje się poprzez łączenie rozmaitych efektów wizualnych w konkretne kombinacje i odpowiednie operowanie widokiem. Istnieje również sposobność do dowolnego przerabiania przebojów wspomnianych artystów.

Aby w pełni zaspokoić twórcze zapędy użytkownika, developerzy zaimplementowali łącznie dziewięć tysięcy osiemset sekwencji, zagranych na różnych instrumentach (np. gitara, bas i perkusja). Ponadto można tu również odnaleźć trzy tysiące gotowych motywów z poszczególnych gatunków muzycznych. Dzięki tak szerokiej palecie załączonych elementów zabawa praktycznie nie posiada końca, gdyż do przygotowanego kawałka zawsze ma się szansę wprowadzić zmiany. Co więcej, niniejszy program stanowi doskonałą rozrywkę nawet dla ośmiu graczy jednocześnie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 CD

Klasyfikacja PEGI MTV Music Generator 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

MTV Music Generator 2 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB