Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Beatmania (PS2)
OkładkaBeatmania (PS2)

Beatmania PS2

Beatmania jest kolejną częścią niezwykle popularnej serii gier muzycznych. Przed obecną produkcją mogliśmy grać już w kilkanaście innych Beatmanii na najróżniejsze konsole. Firmą odpowiedzialną za tą najnowszą jest Konami.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Beatmania Premiera PS2

24marca2006

producent: Konami wydawca: Konami

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Beatmania na PS2 jest kolejną częścią niezwykle popularnej serii gier muzycznych. Przed obecną produkcją mogliśmy grać już w kilkanaście innych Beatmanii na najróżniejsze konsole. Firmą odpowiedzialną za tą najnowszą jest Konami.

Gra jest przeznaczona dla sympatyków muzyki klubowej, jednak również fani odmiennych gatunków powinni znaleźć coś dla siebie. W odróżnieniu od innych muzycznych produkcji w Beatmanii nie tańczymy czy śpiewamy, a stajemy się nowoczesnym Dj’em. Kolejnym ciekawym elementem wyróżniającym Beatmanię z tłumu jest sposób sterowania. Do gry dodawany jest specjalny kontroler, który wygląda jak prawdziwa stacja Dj’ska.

Naszym głównym zadaniem w grze jest naciskanie w odpowiednim czasie wymaganych klawiszy na naszym kontrolerze. Zobrazowane jest to na ekranie w postaci spadających kolorowych prostokątów po czterech torach. Oczywiście wszystko to w rytm najróżniejszych kawałków z takich gatunków jak techno, drum ‘n bass, house oraz trance.

Jednak aby na monitorze nie było zbyt nudno, obok spadających klocków znajduje się ekran, na którym możemy zobaczyć wspaniałe wizualizacje muzycznych kawałków. Ich wielobarwność i znakomita synchronizacja z utworami może jednakże spowodować, iż zamiast spoglądać na poruszające się prostokąty, zapatrzymy się właśnie na nie i nie zaliczymy kolejnego zadania.

W Beatmanii możemy posłuchać około pięćdziesięciu rytmicznych utworów muzycznych co w porównaniu z innymi tego rodzaju grami daje dosyć imponującą liczbę. To oraz wszystkie wyżej wymienione elementy sprawiają, iż jest to ciekawa produkcja na długie godziny zabawy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 4.2 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Beatmania: Odpowiednia dla każdego wieku.

Beatmania Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • Multitap