Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Monster World (WWW)
OkładkaMonster World (WWW)

Monster World WWW

Gra społecznościowa dedykowana młodszym graczom. Zajmujemy się pielęgnowaniem ogrodu potworów: uprawiamy Czekoladowe Kwiatki czy Krzaczki Futrzaczki, wykonujemy misje, kupujemy dodatkowe elementy dekoracyjne oraz wymieniamy się prezentami ze znajomymi z serwisu facebook.

Strategiczne | fantasy | ekonomiczne | casual | Facebook

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monster World Premiera WWW

1sierpnia2012

producent: Wooga wydawca: Wooga Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Monster World

FarmVille 2

Atlantis Fantasy

CityVille

Monster World to klasyczna gra społecznościowa powielająca rozwiązania znane z gier typu FarmVille. Oznacza to, że wcielamy się w rolę nadzorcy niewielkiego pola rolnego, a naszym zadaniem jest jego uprawa, kupowanie i uprawianie nowych sadzonek, dbanie o zebranie w odpowiednim czasie warzyw i owoców itp. Rozgrywkę obserwujemy w rzucie izometrycznym.

Główna różnica między Monster World, a podobnymi tytułami wynika z przyjętej stylistyki. Twórcy zdecydowali się oddać w ręce gracza ogród pełen oryginalnych roślin i istot. W związku z tym nie rosną tutaj zwykłe owoce, ale np. Pierniczko-krotki, Lemoniadowe Krzaki czy Drzewa Jednorożców.

Podczas zabawy towarzyszy nam para robotów: Robert i Roberta, którzy pomagają nam w uprawie. Dodatkowe urozmaicenie stanowią pojawiające się regularnie zadania polegające np. na wzięciu udziału w eksperymentach szalonego naukowca lub stanięciu twarzą w twarz ze złowrogim Diablotronem.

Oprócz standardowych sadzonek możemy również zakupić za pośrednictwem wbudowanego sklepu dodatkowe elementy dekoracyjne podzielone na zestawy tematyczne poświęcone na przykład starożytności czy zimie. Niektóre z nich wymagają sięgnięcia do portfela po prawdziwe pieniądze. Jeżeli brakuje nam jakiegoś przedmiotu, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby poprosić o pomoc znajomych z serwisu facebook.

Oprawa graficzna gry Monster World jest utrzymana w bajkowej, bardzo kolorowej stylistyce skierowanej przede wszystkim do młodszych graczy.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 56 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Monster World: Odpowiednia dla każdego wieku.