Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Monster World (WWW)

Monster World WWW

Gra społecznościowa dedykowana młodszym graczom. Zajmujemy się pielęgnowaniem ogrodu potworów: uprawiamy Czekoladowe Kwiatki czy Krzaczki Futrzaczki, wykonujemy misje, kupujemy dodatkowe elementy dekoracyjne oraz wymieniamy się prezentami ze znajomymi z serwisu facebook.

Strategiczne | fantasy | ekonomiczne | casual | Facebook

WWW
Okładka Monster World (WWW)

producent: Wooga

wydawca: Wooga

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

1sierpnia2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monster World to klasyczna gra społecznościowa powielająca rozwiązania znane z gier typu FarmVille. Oznacza to, że wcielamy się w rolę nadzorcy niewielkiego pola rolnego, a naszym zadaniem jest jego uprawa, kupowanie i uprawianie nowych sadzonek, dbanie o zebranie w odpowiednim czasie warzyw i owoców itp. Rozgrywkę obserwujemy w rzucie izometrycznym.

Główna różnica między Monster World, a podobnymi tytułami wynika z przyjętej stylistyki. Twórcy zdecydowali się oddać w ręce gracza ogród pełen oryginalnych roślin i istot. W związku z tym nie rosną tutaj zwykłe owoce, ale np. Pierniczko-krotki, Lemoniadowe Krzaki czy Drzewa Jednorożców.

Podczas zabawy towarzyszy nam para robotów: Robert i Roberta, którzy pomagają nam w uprawie. Dodatkowe urozmaicenie stanowią pojawiające się regularnie zadania polegające np. na wzięciu udziału w eksperymentach szalonego naukowca lub stanięciu twarzą w twarz ze złowrogim Diablotronem.

Oprócz standardowych sadzonek możemy również zakupić za pośrednictwem wbudowanego sklepu dodatkowe elementy dekoracyjne podzielone na zestawy tematyczne poświęcone na przykład starożytności czy zimie. Niektóre z nich wymagają sięgnięcia do portfela po prawdziwe pieniądze. Jeżeli brakuje nam jakiegoś przedmiotu, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby poprosić o pomoc znajomych z serwisu facebook.

Oprawa graficzna gry Monster World jest utrzymana w bajkowej, bardzo kolorowej stylistyce skierowanej przede wszystkim do młodszych graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 55 głosów czytelników.

Gry podobne do Monster World

Wymagania wiekowe Monster World

odpowiednia dla każdego wieku