Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Mobile Legends: Bang bang (iOS)

Mobile Legends: Bang bang

Opracowana przez studio Moonton mobilna gra akcji z gatunku MOBA, w której sedno zabawy stanowią pojedynki dwóch pięcioosobowych drużyn. Na arenach Mobile Legends: Bang Bang spotykać mogą się przedstawiciele wielu zróżnicowanych specjalizacji.

Akcji | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | widok izometryczny | multiplayer

Okładka Mobile Legends: Bang bang (iOS)

producent: Moonton

wydawca: Moonton

Strona oficjalna

data premiery gry:

14lip2016

AND

9lis2016

iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mobile Legends: Bang bang jest klasyczną grą typu MOBA, opracowaną przez studio Moonton. Pozycja trafiła między innymi na mobilny system AND i iOS i podobnie jak większość produkcji tego typu dystrybuowana jest w modelu free-to-play.

Mechanika

Sednem zabawy w Mobile Legends: Bang bang są pojedynki dwóch pięcioosobowych drużyn. Na zróżnicowanych arenach spotkać się mogą przedstawiciele rozmaitych specjalizacji – nic nie stoi na przeszkodzie, by prowadzić do boju klasycznego „tanka”, biorącego na siebie większość obrażeń zadawanych przez przeciwników, maga lub strzelca atakujących z dystansu, czy wreszcie asasyna, preferującego działanie z zaskoczenia, lub „supporta”, wspomagającego pozostałych członków zespołu przy pomocy rozmaitych zdolności defensywnych.

Starcia trwają dziesięć minut, a drogę do zwycięstwa możemy sobie utorować przede wszystkim poprzez ścisłą współpracę z resztą śmiałków walczących po naszej stronie oraz sprawne manipulowanie dostępnymi zdolnościami. Bez wątpienia najciekawszym elementem gry jest zaawansowana sztuczna inteligencja – w przypadku utraty połączenia z Internetem przejmuje ona kontrolę nad prowadzoną przez nas postacią. Odzwierciedleniem naszych poczynań są sieciowe rankingi, na których możemy porównać osiągnięte wyniki z rekordami punktowymi ustanowionymi przez zawodników z całego świata.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Mobile Legends: Bang bang prezentuje przyzwoity poziom wykonania. Dynamiczne tempo potyczek podkręcają efekty świetlne, jakie towarzyszą korzystaniu z umiejętności specjalnych. Cała reszta oprawy wizualnej została utrzymana w charakterystycznej, lekko kreskówkowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena czytelników: 5,2 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

Gry podobne do Mobile Legends: Bang bang

Wymagania wiekowe Mobile Legends: Bang bang

12+

Wymagania sprzętowe Mobile Legends: Bang bang

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Rynek gier mobilnych w Azji Południowo-Wschodniej wart ponad miliard dolarów
Rynek gier mobilnych w Azji Południowo-Wschodniej wart ponad miliard dolarów

wiadomość26 listopada 2017

Firma analityczna Niko Partners opublikowała raport dotyczący rynku gier mobilnych w Azji Południowo-Wschodniej (czyli przede wszystkim w Chinach). Dowiedzieliśmy się m.in., że do 2021 roku liczba graczy wzrośnie do 250 milionów, a do najpopularniejszych tytułów w tym regionie należą Mobile Legends i Arena of Valor.

Battlefield Heroes zostanie reaktywowane - Sieciowe Wieści (21/07/2017)

wiadomość21 lipca 2017

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o nadchodzącej reaktywacji Battlefield Heroes, uzupełnieniu aktualizacji Gunrunning do GTA Online, walce z "crouch jumpami" w CS:GO, nowej postaci w Heroes of the Storm (Garrosh Hellscream), sezonie 13,5 w Star Trek Online, batalii prawniczej pomiędzy Riot Games a twórcami Mobile Legends (klona League of Legends) oraz o strzelance Black Squad. Zapraszamy!

AND
iOS