Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Mobile Legends: Bang bang (AND)
OkładkaMobile Legends: Bang bang (AND)

Mobile Legends: Bang bang

Opracowana przez studio Moonton mobilna gra akcji z gatunku MOBA, w której sedno zabawy stanowią pojedynki dwóch pięcioosobowych drużyn. Na arenach Mobile Legends: Bang Bang spotykać mogą się przedstawiciele wielu zróżnicowanych specjalizacji.

Akcji | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | widok izometryczny

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mobile Legends: Bang bang Premiera

14lip2016

AND

9lis2016

iOS

producent: Moonton wydawca: Moonton Strona oficjalna

Gry podobne do Mobile Legends: Bang bang

League of Legends: Wild Rift

The Witcher Battle Arena

Clash Royale

Mobile Legends: Bang bang jest klasyczną grą typu MOBA, opracowaną przez studio Moonton. Pozycja trafiła między innymi na mobilny system AND i iOS i podobnie jak większość produkcji tego typu dystrybuowana jest w modelu free-to-play.

Mechanika

Sednem zabawy w Mobile Legends: Bang bang są pojedynki dwóch pięcioosobowych drużyn. Na zróżnicowanych arenach spotkać się mogą przedstawiciele rozmaitych specjalizacji – nic nie stoi na przeszkodzie, by prowadzić do boju klasycznego „tanka”, biorącego na siebie większość obrażeń zadawanych przez przeciwników, maga lub strzelca atakujących z dystansu, czy wreszcie asasyna, preferującego działanie z zaskoczenia, lub „supporta”, wspomagającego pozostałych członków zespołu przy pomocy rozmaitych zdolności defensywnych.

Starcia trwają dziesięć minut, a drogę do zwycięstwa możemy sobie utorować przede wszystkim poprzez ścisłą współpracę z resztą śmiałków walczących po naszej stronie oraz sprawne manipulowanie dostępnymi zdolnościami. Bez wątpienia najciekawszym elementem gry jest zaawansowana sztuczna inteligencja – w przypadku utraty połączenia z Internetem przejmuje ona kontrolę nad prowadzoną przez nas postacią. Odzwierciedleniem naszych poczynań są sieciowe rankingi, na których możemy porównać osiągnięte wyniki z rekordami punktowymi ustanowionymi przez zawodników z całego świata.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Mobile Legends: Bang bang prezentuje przyzwoity poziom wykonania. Dynamiczne tempo potyczek podkręcają efekty świetlne, jakie towarzyszą korzystaniu z umiejętności specjalnych. Cała reszta oprawy wizualnej została utrzymana w charakterystycznej, lekko kreskówkowej stylistyce.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 74 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Mobile Legends: Bang bang: 12+

Mobile Legends: Bang bang Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS