Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Mission: Impossible - Rogue Nation (AND)
OkładkaMission: Impossible - Rogue Nation (AND)

Mission: Impossible - Rogue Nation

Efektowna strzelanina opracowana przez studio Glu Mobile z myślą o urządzeniach mobilnych. Produkcja towarzyszyła premierze piątej części filmowej serii Mission: Impossible, a jej fabuła została oparta na motywach kinowego obrazu.

Akcji | FPP | TPP | zagraj za darmo | filmy | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mission: Impossible - Rogue Nation Premiera

14lip2015

iOS

15lip2015

AND

producent: Glu Mobile wydawca: Glu Mobile Strona oficjalna

Gry podobne do Mission: Impossible - Rogue Nation

Brothers in Arms 3: Sons of War

Frontline Commando: WW2

Frontline Commando 2

Mission: Impossible – Rogue Nation to stworzona z myślą o najpopularniejszych platformach przenośnych (iOS/Android) gra akcji, towarzysząca premierze piątej odsłony bestsellerowej serii filmowej o tym samym tytule. Za powstanie gry odpowiada doświadczona na gruncie produkcji mobilnych firma Glu.

Mimo że bohaterowie gry nie przypominają swoich filmowych pierwowzorów, fabuła osnuta jest na motywach filmu. Podczas zabawy wcielamy się bowiem w agentów IMF (czyli znanej z ekranu fikcyjnej agencji szpiegowskiej), którzy stawiają czoła groźnej organizacji o nazwie Syndykat. W grze czeka na nas ponad 100 zróżnicowanych misji, rozgrywających się w różnych częściach świata. Wśród stawianych przed graczami wyzwań będzie m.in. eliminacja agentów przeciwnika, bądź kluczowych członków Syndykatu, infiltracja baz wroga bez ujawniania swojej obecności itp.

Akcja gry ukazana została generalnie w perspektywie trzecioosobowej, choć podczas celowania kamera przełącza się na widok FPP. W zależności od typu misji, do dyspozycji gracza oddany został całkiem spory arsenał broni, wśród których znajdziemy m.in. karabiny szturmowe, karabinki snajperskie, broń ciężką, wyrzutnie rakiet, a nawet prototypowe strzelby Gaussa. Nie obeszło się oczywiście bez możliwości ulepszania posiadanego asortymentu w miarę postępów rozgrywki. Poza tym skorzystamy także z dodatkowego ekwipunku, jak kamizelki, noże czy apteczki.

Mission: Impossible – Rogue Nation charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną, której towarzyszą efektowne przerywniki filmowe. Gra dostępna jest w modelu free-to-play, w którym korzystając z mikropłatności możemy przyspieszyć nieco postępy w zabawie. Oprócz kampanii jednoosobowej, twórcy przygotowali też szereg trybów multiplayer. Wśród nich znalazł się m.in. tryb obrony własnej bazy przed atakami przeciwnika, a także możliwość założenia własnej organizacji IMF i udział w specjalnych misjach kooperacyjnych.

Tryb gry: single / multiplayer  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Mission: Impossible - Rogue Nation: 16+

Mission: Impossible - Rogue Nation Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS