Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Mini Ninjas Mobile (iOS)
OkładkaMini Ninjas Mobile (iOS)

Mini Ninjas Mobile

Mobilna odsłona gry Mini Ninjas z 2009 roku, zrealizowana w formie zręcznościowego endless runnera. W grze wcielamy się w czterech miniaturowych wojowników ninja o odmiennych umiejętnościach i przemierzamy kolejne etapy, omijając przeszkody i walcząc z napotkanymi przeciwnikami.

Zręcznościowe | ninja | elementy zręcznościowe | auto-runner

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mini Ninjas Mobile Premiera

6mar2013

iOS

11mar2013

AND

Gry podobne do Mini Ninjas Mobile

Rayman Fiesta Run

Rayman Jungle Run

Run Sackboy! Run!

Mobilna edycja trzecioosobowej gry akcji Mini Ninjas, która zadebiutowała w 2009 roku na pecetach i konsolach siódmej generacji. W tym wypadku mamy jednak do czynienia z zupełnie inną produkcją, utrzymaną jedynie w klimacie pierwowzoru. Mini Ninjas na urządzeniach przenośnych to bowiem zręcznościowy endless runner, za którego opracowanie odpowiada studio Magic Pockets, znane wcześniej głównie z produkcji na handheldy firmy Nintendo.

Pod względem fabularnym gra oferuje typową, prostą historię, w której zły czarnoksiężnik wykradł strzeżony przez smoka potężny artefakt. Jedynymi bohaterami, mogącymi odzyskać cenny przedmiot z rąk złoczyńcy są czterej miniaturowi ninja o imionach: Hiro, Futo, Suzume i Kunoichi. Każdy z nich odznacza się indywidualnymi zdolnościami, a wykonanie misji wymaga ścisłej współpracy czwórki bohaterów. Hiro włada magią i potrafi wspinać się po pionowych ścianach, Futo potrafi swym młotem rozbijać ogromne głazy, Suzume wykorzystuje moc swojego magicznego fletu, zaś Kunoichi dzięki magicznej różdżce może oddawać potężne skoki, które doskonale sprawdzają się w walce.

Na tle innych gier z gatunku endless runnerów, Mini Ninjas wyróżnia się całkiem rozbudowaną mechaniką rozgrywki. Podczas gry postaci bohaterów poruszają się automatycznie w prawą stronę ekranu, a zadaniem graczy jest przeskakiwanie nad napotykanymi przeszkodami oraz atakowanie pojawiających się przeciwników, za co odpowiada odpowiednio dotykanie prawej lub lewej strony ekranu. Podczas gry rośnie specjalny pasek energii, po którego napełnieniu możemy wykonać atak specjalny. W miarę postępów rozgrywki, wyposażamy naszych bohaterów w nowe, przydatne moce, swoistą ciekawostkę stanowi też możliwość uwalniania uwięzionych zwierząt, takich jak panda, lis czy żuraw i wykorzystanie ich umiejętności podczas rozgrywki. W przerwach pomiędzy misjami możemy odwiedzić dojo i personalizować postaci bohaterów za pomocą dodatkowych strojów oraz broni, które w grze można nabyć za pomocą mikrotransakcji.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Mini Ninjas Mobile: 12+

iOS
AND