Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Mile of Cry (PC)

Mile of Cry PC

Mile of Cry to utrzymana w konwencji psychologicznego horroru gra przygodowa, autorstwa ekipy deweloperskiej polskiego studia Fearless. Gracz wciela się w Adama, 35-letniego mieszkańca niewielkiej miejscowości, który cierpi na zagadkowe zaniki pamięci.

Przygodowe

PC Windows
Okładka Mile of Cry (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Mile of Cry to przygodówka point & click zrealizowana w konwencji horroru, przeznaczona wyłącznie dla pełnoletnich graczy. Produkcja ta jest debiutanckim projektem wrocławskiego zespołu Fearless.

W grze poznajemy losy Adama, mieszkańca niewielkiego miasteczka, który pewnego dnia uświadamia sobie, że cierpi na nietypowe zaniki pamięci - doskonale wie, co wydarzyło się w jego życiu jednak nie jest w stanie przypomnieć sobie pewnych krótkich epizodów. Fakt ten na tyle dokucza bohaterowi, że pewnego dnia postanawia dokładniej przyjrzeć się swojej miejscowości, gdyż jak mu się zdaje żyjący w niej ludzie skrywają pewną tajemnicę. Prawda okazuje się gorsza niż przypuszczał - tak naprawdę po zmroku podejrzane miasto staje się najbezpieczniejszym miejscem w okolicy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.8 / 10 na podstawie 22 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Mile of Cry

18+