Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Midnight Ghost Hunt (PC)
OkładkaMidnight Ghost Hunt (PC)

Midnight Ghost Hunt PC

Pierwszoosobowa gra akcji skupiona na asymetrycznym trybie wieloosobowym, w którym gracze wcielają się w bezcielesne duchy oraz polujących na nie łowców. Midnight Ghost Hunt oferuje nietypowy model rozgrywki, inspirowany klasyczną zabawą w chowanego.

Akcji | FPP | FPS | sieciowe | indie | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Midnight Ghost Hunt Premiera PC

2022

Steam

2022

producent: Vaulted Sky Games wydawca: Coffee Stain Publishing Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Midnight Ghost Hunt

Dead by Daylight

SCP: Secret Laboratory

Secret Neighbor

Midnight Ghost Hunt jest nietypową produkcją, która stawia graczy w rolach duchów oraz polujących na nie łowców. Gra stawia na zabawę w trybie wieloosobowym i oferuje świeży pomysł na rozgrywkę, z mechanikami wzorowanymi na klasycznej zabawie w chowanego. Za stworzenie tego tytułu odpowiada studio Vaulted Sky Games i jest to jego debiutancki projekt. Wydawcą jest firma Coffee Stain Publishing.

Mechanika

W Midnight Ghost Hunt akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Rozpoczynając zabawę, gracz wciela się w jedną z dwóch możliwych postaci: łowcę albo ducha. Ci pierwsi zajmują się polowaniem na upiory – ich zadaniem jest wytropienie i pojmanie wszystkich przed nadejściem północy. Cel drugiej drużyny jest bardzo prosty – nie dać się złapać.

Duchy są bezcielesne i mogą ukrywać się, opętując przedmioty (np. średniowieczne zbroje lub bronie, ale także meble, np. krzesła). Dopiero wówczas są też w stanie wchodzić w interakcję z łowcami – ale warto odnotować, że nawet wtedy w bezpośredniej konfrontacji są na przegranej pozycji, dlatego muszą skupiać się na ukrywaniu.

Drużyna żywych jest wyposażona w ekwipunek umożliwiający wykrywanie i obezwładnianie nieumarłych. Należący do niej gracze mają jednak jeszcze jednego wroga – czas. Muszą zlokalizować i złapać wszystkich upiorów przed wybiciem północy, inaczej wraz z nadejściem „godziny duchów” pokonani nieumarli wracają do gry. Dodatkowo duchy stają się mocniejsze – role odwracają się i to dotychczasowi łowcy stają się zwierzyną.

Tryby gry

W Midnight Ghost Hunt możemy bawić się wyłącznie z innymi. Podstawą zabawy jest tutaj sieciowy tryb wieloosobowy.

Kwestie techniczne

Midnight Ghost Hunt oferuje solidną, trójwymiarową oprawę graficzną, utrzymaną w charakterystycznej, barwnej stylistyce, która może przywodzić na myśl skojarzenia m.in. z filmami z serii Pogromcy duchów. Projekty zarówno lokacji, obiektów, jak i postaci prezentują przyzwoity poziom szczegółowości. Na uwagę zasługują także atrakcyjne efekty świetlne.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Midnight Ghost Hunt: 12+

Midnight Ghost Hunt Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-2500 3.3 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza
  • 10 GB HDD
  • Windows 10