Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS2
Okładka Mercury Meltdown Remix (PS2)
OkładkaMercury Meltdown Remix (PS2)

Mercury Meltdown Remix PS2

Mercury Meltdown Remix to kolejna odsłona znanego cyklu, tym razem przygotowana dla posiadaczy konsoli PlayStation 2. Traktuje ona o znanej z poprzedniczek kropli rtęci, dzielnie pokonującej napotykane przeszkody.

Logiczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mercury Meltdown Remix Premiera PS2

30listopada2006

producent: UTV Ignition Entertainment wydawca: UTV Ignition Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Mercury Meltdown Remix

Lumines Plus

Adventures of Cookie & Cream

Puyo Pop Fever

Mercury Meltdown Remix to kolejna odsłona znanego cyklu, tym razem przygotowana dla posiadaczy konsoli PlayStation 2. Traktuje ona o znanej z poprzedniczek kropli rtęci, dzielnie pokonującej napotykane przeszkody. Metal poddany jest działaniom wszystkich praw fizyki, wiec niech nie będzie niespodzianką, gdy nie utrzyma się na pochyłej powierzchni i nieoczekiwanie znajdzie się kilka poziomów niżej.

Rozgrywka toczy się w laboratoriach, których liczba sięga dwunastu. Oczywiście nie wszystkie z nich są dostępne na początku i wymagają odblokowania. Ponadto dwa stanowią ekskluzywny element niniejszej wersji gry dla PS2. Niespodzianki czekają także w przypadku ilości leveli – jak nigdy dotąd do dyspozycji jest ich grubo ponad dwieście. W trakcie przemierzania ich, poza poruszającymi się schodami, ruchomymi platformami i innymi wymyślnymi przeszkodami, napotyka się na rozmaite efekty specjalne i świetlne.

Zaimplementowano cztery sposoby sterowania wspomnianą kropelką, podnosząc tym samym poziom trudności poszczególnych plansz. Owe różnice w kierowaniu rtęcią wiążą się ze stanami, w których ona występuje – w formie ciekłej porusza się szybko, a w stałej wolno. Powinno się pamiętać o dokładnym zbieraniu napotykanych gadżetów, gdyż owocuje to odblokowaniem bonusów.

Zabawę charakteryzuje nieliniowość, dzięki czemu użytkownicy mają swobodę w wykonywaniu działań. Duży atut stanowi także przestrzenna oprawa graficzna, opierająca się na technologii cel-shading oraz towarzysząca jej elektryzująca muzyka. Dla mniej wprawionych zawodników przygotowano tutorial, wykładający zasady i techniki gry.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Mercury Meltdown Remix

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Mercury Meltdown Remix Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB