Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPC
Okładka Melty Blood Actress Again Current Code (PC)

Melty Blood Actress Again Current Code PC

Melty Blood Actress Again Current Code to opracowana z myślą o pecetach klasyczna dwuwymiarowa bijatyka. Zabawa sprowadza się do toczenia pojedynków jeden na jednego z wykorzystaniem obszernej galerii postaci.

Bijatyki | 2D | multiplayer | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

PC Windows
Okładka Melty Blood Actress Again Current Code (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31grudnia2011

20kwietnia2016

Steam

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Melty Blood Actress Again Current Code to wydane na platformę PC dwuwymiarowe mordobicie studia Ecole Software. Jest to rozszerzona i ulepszona wersja automatowego Melty Blood Actress Again.

Fabuła

Gra osadzona jest w uniwersum stworzonym na potrzeby powieści oraz przygodówek typu visual novel studia Type-Moon. Wykreowana przez ten zespół wizja świata łączy współczesne realia z fantastycznymi elementami w postaci nadnaturalnych istot oraz mocy magicznych. Seria Melty Blood bazuje przede wszystkim na postaciach z gry Tsukihime, ale pojawią się w niej również niektórzy bohaterowie z innych produkcji wchodzących w skład uniwersum.

Melty Blood Actress Again Current Code stanowi rzadki przypadek mordobicia z bardzo rozbudowanym i wielowątkowym scenariuszem. Akcja rozgrywa się w mieście Misaki, rok po dramatycznych wydarzeniach z pierwszego Melty Blood. Wojownicy, którzy wtedy pokonali siły ciemności mają wrażenie, że z ich pamięci znikła jedna bardzo droga im osoba i nie potrafią przypomnieć sobie, o kogo dokładnie chodzi. Co gorsza, wydarzenia sprzed dwunastu miesięcy zaczynają się powtarzać. Ich prowodyrami są inne nadnaturalne istoty, a mimo to z jakiegoś powodu odtwarzają one niemalże krok po kroku postepowanie swoich poprzedników.

Mechanika

Pod względem mechanizmów rozgrywki wydane na platformę PC Melty Blood Actress Again Current Code to klasyczne dwuwymiarowe mordobicie. Do wyboru jest ponad dwudziestu bohaterów o różnych cechach, technikach walki oraz atakach specjalnych, a zabawa sprowadza się do serii pojedynków jeden na jednego. Każdy bohater posiada trzy warianty – szybki, uproszczony oraz silny – i wybieramy między nimi przed rozpoczęciem walki. Tempo akcji jest bardzo wysokie, a system potyczek kładzie duży nacisk na bloki, kontry, starcia powietrzne oraz łączenie ciosów w kombinacje.

Tryby gry

Gra oferuje kilka kampanii fabularnych dla pojedynczego gracza, które układają się w jedną chronologiczną całość. Każda z nich ma odmiennego głównego bohatera i prezentuje zupełnie nowe wątki oraz sytuacje. Możemy także toczyć samodzielne potyczki przeciwko sztucznej inteligencji oraz spróbować sił przeciwko innym graczom w trybie multiplayer, rozgrywanym lokalnie lub przez Internet.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran    

Gry podobne do Melty Blood Actress Again Current Code

Wymagania wiekowe Melty Blood Actress Again Current Code

16+