Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka Marlow Briggs and the Mask of Death (PC)
OkładkaMarlow Briggs and the Mask of Death (PC)

Marlow Briggs and the Mask of Death

Dynamiczna gra akcji zawierająca wiele elementów charakterystycznych dla gatunku slasherów. Wcielamy się w niej tytułowego Marlowa Briggsa, który po zmartwychwstaniu otrzymał nadnaturalne moce pozwalające mu unicestwić czyhające zło.

Akcji | hack'and'slash | platformówki 3D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marlow Briggs and the Mask of Death Premiera

20wrz2013

X360 PC

producent: Zootfly wydawca: 505 Games

Gry podobne do Marlow Briggs and the Mask of Death

Shank 2

Metal Slug 3

Bruce Lee

Marlow Briggs and the Mask of Death to tytuł słoweńskiego studia Zootfly, odpowiedzialnego za takie produkcje jak The Expendables 2, Prison Break: The Conspiracy oraz parę odsłon serii Panzer Elite. Wydawcą tytułu jest firma 505 Games, która opublikowała grę tylko w sklepach cyfrowej dystrybucji.

Marlow Briggs and the Mask of Death to produkcja przepełniona akcją i licznymi elementami platformowymi, dla której inspiracją były m.in. komiksy o superbohaterach czy kultowe filmy akcji z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Wcielamy się w niej w tytułowego bohatera, który nie boi się niebezpiecznych misji i niejednokrotnie ryzykuje swoje życie w walce z uzbrojonymi po zęby oddziałami wroga. Briggs zostaje uśmiercony, ale okazuje się sekretnym wojownikiem, odradzając się na nowo i otrzymując moce starożytnej Maski Śmierci Majów czekającej 2000 lat na odpowiedniego nosiciela. Żądny zemsty Marlow staje w szranki z oddziałami Wolności, przemierzając tereny Ameryki Środkowej. Walczymy z zastępami przeciwników w takich lokacjach, jak fabryki, starożytne ruiny czy egzotyczne dżungle, używając zarówno broni białej oraz palnej, jak i specjalnych zdolności. Za pokonanie przeciwników otrzymujemy punkty doświadczenia, pozwalające nam rozwijać umiejętności. Gra czerpie pełnymi garściami z pomysłów cechujących tytuły z gatunku slasherów.

Grafika została przygotowana w pełnym trójwymiarze i prezentuje się bardzo przyzwoicie, jak na pozycję wydaną wyłącznie na rynku cyfrowej dystrybucji. Gra nadrabia braki efektownością oraz ciągłą akcją, niepozwalającą na chwilę wytchnienia i kończącą się zazwyczaj wybuchami oraz rozlewem krwi na dużą skalę.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 124 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Marlow Briggs and the Mask of Death

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Marlow Briggs and the Mask of Death Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Dual Core 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki Radeon HD 4000 (seria) lub GeForce 8 (seria)
  • 3 GB HDD
  • Windows 7
X360
PC