Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Maly Adibu w fabryce cukierkow (PC)

Mały Adibu w fabryce cukierków PC

Maly Adibu w fabryce cukierkow

Gra edukacyjna stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów w wieku od 2 do 5 lat. Rozwija umiejętność obserwacji, rozpoznawania kolorów i kształtów, orientację w przestrzeni czy też uczy posługiwania się myszą.

Towarzyskie

PC Windows
Okładka Maly Adibu w fabryce cukierkow (PC)

producent: Mindscape

wydawca: Mindscape

wydawca PL: CDP

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28listopada2005

15maja2008

pudełko PL

Mały Adibu w fabryce cukierków to gra edukacyjna stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów. Program wchodzi w skład serii gier, w której głównym bohaterem jest tytułowy sympatyczny chłopiec, a jego zawartość została dostosowana do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

Omawiana produkcja przenosi młodych odbiorców do fabryki cukierków, przepełnionej lizakami, ciasteczkami i innymi słodkościami, w której to od niedawna „rządzą” myszy. Głównym zadaniem gracza jest pomóc w zaprowadzeniu ponownie ładu i porządku w fabryce, złapaniu myszy, a później namówieniu ich do zajęcia się testowaniem nowych receptur na słodkie pyszności, zamiast rozrabianiem.

Podczas rozgrywki na dzieci czeka 16 zróżnicowanych zadań do wykonania. Oprócz czystej zabawy, program niesie ze sobą liczne walory edukacyjne, wspomagając rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija umiejętność obserwacji, rozpoznawania kolorów i kształtów, orientację w przestrzeni czy też uczy posługiwania się myszą. A w każdym momencie rozgrywki mały gracz może liczyć na pomoc Adibu oraz jego przyjaciół.

Ponadto program oferuje trzy poziomy trudności do wyboru, dzięki czemu zapewnia zabawę i naukę zarówno dwu-, jak i pięciolatkom. Na koniec warto dodać, że w grze znajduje się Kącik rodziców, który pozwala ustawić parametry programu oraz czas, jaki dziecko może spędzić przed ekranem monitora.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Wymagania wiekowe Maly Adibu w fabryce cukierkow

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Mały Adibu w fabryce cukierków

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 500 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 8 MB (Riva TNT lub lepsza), Windows 98/Me/2000/XP