Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Maly Adibu w fabryce cukierkow (PC)
OkładkaMaly Adibu w fabryce cukierkow (PC)

Mały Adibu w fabryce cukierków PC

Maly Adibu w fabryce cukierkow

Gra edukacyjna stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów w wieku od 2 do 5 lat. Rozwija umiejętność obserwacji, rozpoznawania kolorów i kształtów, orientację w przestrzeni czy też uczy posługiwania się myszą.

Towarzyskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mały Adibu w fabryce cukierków Premiera PC

28listopada2005

pudełko PL

15maja2008

producent: Mindscape wydawca: Mindscape wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Mały Adibu w fabryce cukierków to gra edukacyjna stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów. Program wchodzi w skład serii gier, w której głównym bohaterem jest tytułowy sympatyczny chłopiec, a jego zawartość została dostosowana do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

Omawiana produkcja przenosi młodych odbiorców do fabryki cukierków, przepełnionej lizakami, ciasteczkami i innymi słodkościami, w której to od niedawna „rządzą” myszy. Głównym zadaniem gracza jest pomóc w zaprowadzeniu ponownie ładu i porządku w fabryce, złapaniu myszy, a później namówieniu ich do zajęcia się testowaniem nowych receptur na słodkie pyszności, zamiast rozrabianiem.

Podczas rozgrywki na dzieci czeka 16 zróżnicowanych zadań do wykonania. Oprócz czystej zabawy, program niesie ze sobą liczne walory edukacyjne, wspomagając rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija umiejętność obserwacji, rozpoznawania kolorów i kształtów, orientację w przestrzeni czy też uczy posługiwania się myszą. A w każdym momencie rozgrywki mały gracz może liczyć na pomoc Adibu oraz jego przyjaciół.

Ponadto program oferuje trzy poziomy trudności do wyboru, dzięki czemu zapewnia zabawę i naukę zarówno dwu-, jak i pięciolatkom. Na koniec warto dodać, że w grze znajduje się Kącik rodziców, który pozwala ustawić parametry programu oraz czas, jaki dziecko może spędzić przed ekranem monitora.

Ostatnia modyfikacja 5 listopada 2008

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Mały Adibu w fabryce cukierków cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Wymagania wiekowe Mały Adibu w fabryce cukierków: Odpowiednia dla każdego wieku.

Mały Adibu w fabryce cukierków Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 8 MB (Riva TNT lub lepsza)
  • Windows 98/Me/2000/XP