Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Noddy and The Magic Clock (PC)

Noddy and The Magic Clock PC

Noddy and The Magic Clock to przygodowa gra akcji, dzięki której dzieci mogą wcielić się w postać znanego z telewizyjnego serialu bohatera, czyli małego, drewnianego chłopca, mieszkającego w Krainie Zabawek.

Akcji

PC Windows
Okładka Noddy and The Magic Clock (PC)

producent: Mindscape

wydawca: Mindscape

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3marca2006

Noddy and The Magic Clock to przygodowa gra akcji, dzięki której dzieci mogą wcielić się w postać znanego z telewizyjnego serialu bohatera, czyli małego, drewnianego chłopca, mieszkającego w Krainie Zabawek. Noddy, a wraz z nim gracze, musi pomóc swojemu najlepszemu przyjacielowi, gnomowi o imieniu Wielkouchy, w zreperowaniu magicznego zegara, zepsutego przez miejscową rozrabiakę, psotliwą małpkę Martę. W tym celu maluchy muszą znaleźć i zebrać wszystkie magiczne elementy, a następnie wyrecytować zaklęcia, które naprawią zegar, tym samym przywracając do normalności czas płynący w Krainie Zabawek. W trakcie zabawy użytkownicy spotkają także inne postaci, znane z telewizyjnego ekranu, tj. misio Tubby, lalka Dina czy pies Bumpy.

Gra oferuje dwanaście zróżnicowanych misji oraz dwa poziomy trudności do wyboru, a w poruszaniu się po miasteczku pomaga dołączona do programu mapa.

Omawiana produkcja doskonale spełnia dwie funkcje – uczy i bawi jednocześnie. Program powstał z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 6 lat i rozwija ich kreatywność, umiejętność logicznego myślenia, a także liczenia, czytania i pisania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Noddy and The Magic Clock

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Noddy and The Magic Clock

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 600 MHz, 256 MB RAM, karta graficzna 16MB, 150 MB HDD