Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczne3DS
Okładka Mahjong Cub3D (3DS)

Mahjong Cub3D 3DS

Pierwszy tytuł wydany na 3DS-a traktujący o popularnej chińskiej grze logicznej Madżong. Autorzy przygotowali trzy tryby rozgrywki i dwieście różnych kombinacji klocków do ułożenia.

Logiczne | mahjong | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka Mahjong Cub3D (3DS)

producent: Sunsoft

wydawca: Sunsoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

11października2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowana przez studio Sunsoft produkcja jest pierwszą grą o madżongu, jednej z najstarszych zabaw logicznych świata, stworzoną na przenośną konsolę Nintendo.

Autorzy przygotowali trzy tryby rozgrywki i dwieście różnych kombinacji klocków do ułożenia. Głównym i najbardziej innowacyjnym modułem jest „Cube”, w którym użytkownicy konsoli muszą obracać zawieszoną w przestrzeni kostkę, aby dopasowywać i układać elementy. Dla pozostałych graczy studio Sunsoft przygotowało tryb klasyczny, znany z dziesiątek odsłon na inne platformy oraz możliwość walki z drugim graczem przez „Download Play”.

Mahjong Cub3D jest dostosowany do wymagań handheldów. Twórcy umożliwili szybkie rozpoczynanie nowych gier oraz dopasowywanie poziomu trudności do własnych możliwości, a także szybkie przerywanie rozgrywki w dowolnym momencie.

Tytuł wykorzystuje możliwości konsoli 3DS racząc graczy efektem 3D oraz intrygującą oprawą audiowizualną, niespotykaną wcześniej w tytułach o madżongu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Mahjong Cub3D

Klasyfikacja PEGI Mahjong Cub3D

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.