Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Magic Rush: Heroes (AND)

Magic Rush: Heroes

Mobilna strategia typu tower defense z elementami RPG od twórców Age of Kings: Skyward Battle, Clash of Spartan i Age of Warring Empire. Tytuł wykorzystuje system free-to-play, w którym pojawiają się mikropłatności.

Strategiczne | zagraj za darmo | tower defense | elementy RPG | elementy zręcznościowe

Okładka Magic Rush: Heroes (AND)

producent: Elex

wydawca: Elex

data premiery gry:

6kwi2015

AND

21paź2015

iOS

Magic Rush: Heroes na platformę AND i iOS to produkcja firmy Elex, znanej wśród miłośników gier mobilnych z takich projektów jak Age of Kings: Skyward Battle, Clash of Spartan czy Age of Warring Empire. Tytuł wykorzystuje system free-to-play, w którym pojawiają się mikropłatności.

Mechanika

Produkcja jest mieszanką kilku gatunków. Z jednej strony mamy do czynienia z niecodziennym tower defense, w którym używamy bohaterów jako wież eliminujących wrogów przechadzających się wzdłuż wyznaczonej trasy. Z drugiej jest to gra akcji, w której grupką postaci staramy się pokonać zespół wroga, samodzielnie wybierając umiejętności (atak, zaklęcie leczące itd.) oraz namierzając cele. Poza tym w Magic Rush: Heroes na platformę AND i iOS nie brakuje też elementów znanych z gier RPG, w tym udoskonalania mocy herosów, zmieniania wyposażenia na lepsze i nie tylko. Jakby tego było mało, gra ma także aspekty strategiczne. Ważnym elementem jest bowiem ulepszanie swojego królestwa, dbanie o nowe wynalazki oraz tworzenie armii i wysyłanie jej w celu grabieży zasobów wroga.

Akcja rozgrywa się w fantastycznym świecie, w którym walczymy nie tylko z przeciwnikami sterowanymi przez SI, ale także z innymi graczami. Zmagania PvP odbywają się w ramach światowego turnieju. Uczestnicy walczą podczas kolejnych sezonów o cenne nagrody. Dzięki zwycięstwom wspinają się coraz wyżej w tabeli zawodników, a w razie porażki spadają.

W Magic Rush: Heroes nie każdy gracz jest jednak naszym wrogiem. Czasami warto bowiem nawiązywać sojusze z innymi osobami i razem stawić czoła silniejszemu przeciwnikowi.

Kwestie techniczne

Magic Rush: Heroes na platformę AND i iOS pod względem graficznym nie wyróżnia się niczym szczególnym od konkurencyjnych tytułów. Gra została zrealizowana w typowym mangowym stylu, mieszającym w jedną całość fantastykę, futurystyczną technologię, a nawet elementy horroru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Magic Rush: Heroes

Wymagania wiekowe Magic Rush: Heroes

12+

Wymagania sprzętowe Magic Rush: Heroes

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

iOS
AND