Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Magic: ManaStrike (iOS)
OkładkaMagic: ManaStrike (iOS)

Magic: ManaStrike

Darmowa mobilna gra strategiczna z elementami karcianki, nastawiona na wieloosobową zabawę. W czasie meczów w Magic: ManaStrike gracz obejmuje kontrolę nad grupą bohaterów i wykorzystując ich zdolności, próbuje pokonać przeciwnika.

Strategiczne | fantasy | zagraj za darmo | karciane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Magic: ManaStrike Premiera

29sty2020

AND iOS

producent: Netmarble wydawca: Netmarble Strona oficjalna

Gry podobne do Magic: ManaStrike

League of Legends: Wild Rift

Clash Royale

Arena of Valor

Magic: ManaStrike to bazująca na kultowej papierowej karciance Magic: The Gathering, darmowa mobilna strategia z opcjonalnymi mikrotransakcjami. W czasie meczów gracz obejmuje kontrolę nad grupą bohaterów i wykorzystując ich zdolności, próbuje zabić Strażników przeciwnika, a w ostateczności pokonać także i jego. Za produkcję i wydanie gry odpowiada studio Netmarble.

Mechanika

Podstawą rozgrywki w Magic: ManaStrike są walki prowadzone w czasie rzeczywistym. Do rywalizacji przystępują dwie osoby. Każda z nich jest reprezentowana na polu bitwy przez trzech Strażników oraz jednostki zagrywane za pośrednictwem kart. Cel rozgrywki jest prosty – pokonać przeciwnika.

Gracze mają też do dyspozycji jedną potężną jednostkę zwaną Planeswalker. Reprezentuje ona manę w jednym z określonych kolorów – białym, niebieskim, czarnym, czerwonym lub zielonym – co ma wpływ na posiadane przez nią umiejętności. Bohaterowie tego typu potrafią zadawać największe obrażenia, jednak liczba wykonywanych przez nich ataków jest ograniczona.

Dodatkowo gracz buduje własną talię kart, którą wykorzystuje w czasie walki. Jednostki na kartach muszą zgadzać się kolorystycznie z wybranym Planeswalkerem lub być neutralne. Każda z nich charakteryzuje się przy tym różnymi umiejętnościami oraz wytrzymałością.

W czasie meczów gracz umieszcza wybrane karty postaci na planszy, płacąc za to określoną liczbę punktów many. Pasek many jest ładowany stopniowo (w ostatniej minucie meczu tempo uzupełniania rośnie).

Tryby gry

Zabawa w Magic: ManaStrike opiera się na starciach prowadzonych w trybie PvP.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Magic: ManaStrike: 12+

Magic: ManaStrike Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS