Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka MacGyver Deadly Descent (iOS)
OkładkaMacGyver Deadly Descent (iOS)

MacGyver Deadly Descent

MacGyver Deadly Descent to opracowana przez zespół FairPlay Media Limited gra logiczna, pozwalająca na wcielenie się w bohatera słynnego serialu telewizyjnego. Zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek i pozbawiona jest elementów zręcznościowych.

Logiczne | seriale TV | minigry

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MacGyver Deadly Descent Premiera

20maj2014

AND

21maj2014

iOS

Gry podobne do MacGyver Deadly Descent

The Room

The Room Three

The Room: Old Sins

MacGyver Deadly Descent to mobilna gra logiczna, oparta na licencji popularnego amerykańskiego serialu telewizyjnego. Produkcję opracowało studio FairPlay Media.

Akcję gry osadzono w tajnych, podziemnych laboratoriach grupy D.A.W.N. Umieszczeni tam naukowcy zostali uwięzieni przez wyjątkowo złośliwego wirusa komputerowego, który zainfekował systemy placówki. Z każdą minutą w kompleksie jest coraz mniej powietrza i prędzej czy później naukowcy się uduszą. Ich ostatnią szansą staje się Angus MacGyver, czyli agent Fundacji Phoenix, który konflikty rozwiązuje głównie za pomocą własnej wiedzy oraz inteligencji. Oddanych fanów serialu powinna ucieszyć nowina, że autorom w produkcji pomagał Lee David Zlotoff, czyli ojciec telewizyjnego pierwowzoru, dzięki czemu produkcja pozostaje wierna zarówno fabule, jak i klimatowi oryginału.

Jak na grę o przygodach tej właśnie postaci przystało, pokonywanie wyzwań wymaga sprytu, a nie zręczności. Podczas zabawy eksplorujemy obszerne podziemne laboratoria i rozwiązujemy zagadki. Autorzy zadbali o sporą różnorodność łamigłówek. Musimy m.in. manipulować promieniami laserów, rozbrajać ładunki wybuchowe oraz wymyślać sposoby przechytrzenia systemów alarmowych. Kategorii zagadek jest w sumie sześć, a w ramach każdej czeka obszerny zestaw z coraz trudniejszymi wyzwaniami. Zagadki zaprojektowano tak, abyśmy mogli przechodzić je wielokrotnie bez uczucia nudy, gdyż za każdym razem parametry początkowe ulegają zmianom.

Wszystkie łamigłówki ukazane są za pomocą w pełni trójwymiarowej grafiki, zaś fabuła opowiadana jest za pośrednictwem komiksowych paneli.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe MacGyver Deadly Descent: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND