Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Lucky's Tale (PC)

Lucky's Tale PC

Opracowana przez firmę Playful Corporation barwna platformówka 3D, zaprojektowana do współpracy z goglami rzeczywistości rozszerzonej.

Zręcznościowe | platformówki 3D | Oculus Rift | rzeczywistość wirtualna

PC Windows
Okładka Lucky's Tale (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28marca2016

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lucky’s Tale to barwna platformówka 3D, zaprojektowana do współpracy z goglami rzeczywistości rozszerzonej Oculus Rift. Za powstanie tytułu odpowiada firma Playful Corporation, znana wcześniej głównie za sprawą popularnej gry społecznościowej Words within Friends.

W grze wcielamy się w młodego, sympatycznego liska imieniem Lucky, który przemierza niezwykle kolorowy świat, pełen zróżnicowanych wyzwań i wrogo nastawionych kreatur. Mechanika rozgrywki z pozoru nie odbiega od większości typowych platformówek, a nasz podopieczny nieustannie biega, skacze, wspina się i walczy z rozmaitymi przeciwnikami oraz nieco bardziej wymagającymi bossami. Świat gry żyje przy tym własnym życiem, a Lucky może dodatkowo oddawać się szeregowi zróżnicowanych aktywności oraz zręcznościowych mini-gier.

Tym, co wyróżnia Lucky’s Tale od innych gier platformowych jest pełna współpraca z wirtualnymi goglami firmy Oculus VR. Dzięki niej, podczas zabawy możemy bez przeszkód rozglądać się po świecie gry, szukając jakiegoś ukrytego przejścia, czy też wychylić się sprawdzając co ciekawego znajduje się np. po drugiej stronie płotu bądź skały. Daje to graczom niespotykane wcześniej możliwości i sprawia, że podczas rozgrywki mamy wrażenie wirtualnego uczestnictwa w świecie Luckiego, odtworzonym za pomocą niezwykle barwnej, kreskówkowej grafiki 3D.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.2 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Lucky's Tale

Wymagania wiekowe Lucky's Tale

odpowiednia dla każdego wieku

Oculus Rift od dziś w przedsprzedaży! [Aktualizacja]
Oculus Rift od dziś w przedsprzedaży! [Aktualizacja]

wiadomość6 stycznia 2016

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego rusza oficjalna przedsprzedaż urządzenia rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift, wyprodukowanego przez firmę Oculus VR. Nie ujawniono jeszcze ostatecznej ceny produktu – poznamy ją dopiero w momencie rozpoczęcia przyjmowania zamówień. [Aktualizacja: ujawniono cenę i datę premiery gogli]

Platformówka Lucky’s Tale będzie dołączana do Oculus Rift
Platformówka Lucky’s Tale będzie dołączana do Oculus Rift

wiadomość31 grudnia 2015

Studio Playful Corp pochwaliło się, że do każdego egzemplarza okularów VR Oculus Rift dołączana będzie pełna wersja trójwymiarowej platformówki Lucky’s Tale.