Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Love Heart (NDS)
OkładkaLove Heart (NDS)

Love Heart NDS

Połączenie gry logicznej oraz prostego symulatora codziennego życia. Wybierając główny tryb zabawy zajmujemy się łączeniem pojawiających się na ekranie różnokolorowych serduszek.

Logiczne | edukacyjne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Love Heart Premiera NDS

26września2008

producent: Phoenix Games wydawca: Phoenix Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Love Heart to produkt stanowiący połączenie gry logicznej oraz prostego symulatora codziennego życia. Omawiana pozycja przygotowana została w głównej mierze z myślą o młodszych przedstawicielkach żeńskiej części społeczeństwa. Jedyną platformą docelową dla Love Heart jest przenośna konsola Nintendo DS.

Opisywana gra do zaoferowania ma dwa zasadanicze tryby zabawy. Decydując się na sfabularyzowany Story Mode zmagania rozpoczyna się od utworzenia własnej postaci. W tym celu ustala się jej szczegóły wyglądu, a także dobiera ubrania. Przewidziano ponadto możliwość zakupu nowych elementów ubioru, aczkolwiek jest to związane z koniecznością wydawanych pozyskanych funduszy. Zabawa opiera się tu głównie na konieczności wchodzenia w interakcje ze znajomymi, z którymi główna postać kontaktuje się przy użyciu telefonu komórkowego.

Drugi tryb gry to Puzzle Mode. W tym przypadku ma się do czynienia z odmianą klasycznego Tetrisa. Na ekranie pojawiają się serduszka, które występują w różnych kolorach i rozmiarach. Zadanie gracza polega na łączeniu pasujących do siebie obiektów. Umożliwia to bowiem usuwanie ich z planszy, a także przyczynia się do powiększenia wyniku punktowego. W sumie do ukończenia jest około osiemdziesięciu plansz. Kolejne etapy są coraz trudniejsze, dając graczowi mniej czasu na podjęcie właściwych decyzji.

Oprawa wizualna Love Heart jest bardzo uproszczona, a utrzymano ją w mangowej stylistyce. Właściwa akcja toczy się na dolnym ekranie konsoli. Górny ekran może natomiast służyć wyświetlaniu wyniku punktowego czy wybranej przez siebie postaci.

Ostatnia modyfikacja 23 maja 2008

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Love Heart

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.