Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Lock On: Flaming Cliffs 3 (PC)

Lock On: Flaming Cliffs 3 PC

Lock On: Flaming Cliffs 3 to wyprodukowany przez rosyjskie studio Eagle Dynamics dodatek do symulatora samolotów bojowych Lock On: Modern Air Combat. Wprowadza on masę ulepszeń i zmian, w tym nowy samolot F-15C, dodatkową kampanię oraz system logistyki przed misjami.

To jest dodatek do gry Lock On: Modern Air Combat.

Symulacje | samoloty

PC Windows
Okładka Lock On: Flaming Cliffs 3 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

9maja2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lock On: Flaming Cliffs 3 to kolejny dodatek do popularnego symulatora lotniczego Lock On: Modern Air Combat. Za produkcję ponownie odpowiadają specjaliści ze studia Eagle Dynamics. Rozszerzenie do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry lub jednej z poprzednich odsłon Flaming Cliffs.

Lock On: Flaming Cliffs 3 pozwala zasiąść w kokpicie jednego z ośmiu samolotów bojowych. Dostępne maszyny to F-15C, A-10A, Su-27, Su-33, MiG-29A, MiG-29S, Su-25 oraz Su-25. Największą nowością z nich jest samolot F-15C. Został on odtworzony zgodnie z rzeczywistymi specyfikacjami i posiada a w pełni interaktywny kokpit. Dodatek zawiera także nową kampanię dla tej maszyny oraz bogaty wybór samodzielnych misji. Natomiast teatr działań wojennych uległ rozszerzeniu o tereny wschodniej Gruzji. Nie zabrakło też innych zmian. Wśród nich warto wymienić m.in. zwiększony realizm sekwencji startu i lądowania. Poprawki spotkały też silnik fizyczny odpowiedzialny za lot pocisków. Gruntownie przebudowano też interfejs użytkownika, w tym obsługę interaktywnych kokpitów. Ponadto zabawę uatrakcyjnia teraz system zaopatrzenia, który pozwala na kontrolę logistyki w trakcie przygotowań do misji. Poza tymi wszystkimi nowościami wprowadzono też szereg ulepszeń takich elementów jak edytor, sztuczna inteligencja czy grafika terenu.

W dodatku autorzy postawili na kontynuowanie tradycji serii oferując szeroki wybór w miarę łatwych (jak na standardy gatunku) do opanowania samolotów i tym samym tworząc produkcję skierowaną nie tylko dla największych maniaków symulacji. Jest to podejście odwrotne niż w innym cyklu tego studia, czyli Digital Combat Simulator, którego kolejne odsłony oferują zawsze tylko jedną maszynę, ale za to odtworzoną z zegarmistrzowską precyzją, znacznie większą niż w Flaming Cliffs. Nie oznacza to jednak braku kompatybilności między markami. Wręcz przeciwnie - Lock On: Flaming Cliffs 3 jest integralną się częścią projektu DCS: World, skupiającego wszystkie wojenne symulacje Eagle Dynamics, w tym A-10C Warthog, Black Shark 2, P-51D Mustang i Combined Arms. Dzięki temu użytkownicy wszystkich tych tytułów mogą się bawić w jednym wirtualnym świecie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,7 / 10 na podstawie 63 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.4 / 10 na podstawie 73 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Lock On: Flaming Cliffs 3

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Lock On: Flaming Cliffs 3

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 3 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 7 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Zapowiedziano symulator lotu Lock On: Flaming Cliffs 3
Zapowiedziano symulator lotu Lock On: Flaming Cliffs 3

wiadomość3 września 2012

Mamy dobre wieści dla fanów symulatorów lotu. Specjalizujące się w tym gatunku studio Eagle Dynamics zapowiedziało dodatek Lock On: Flaming Cliffs 3. Rozszerzenie zaoferuje m.in. możliwość pokierowania szeregiem samolotów bojowych, w tym F-15C.