Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka LittleBigPlanet Hub (PS3)

LittleBigPlanet Hub PS3

Kolejna odsłona uznanej serii gier platformowych, która tym razem została oparta na modelu biznesowym free-to-play. Tytuł oferuje te same rozwiązania, co poprzednie części. Dodatkowo przedmioty odblokowane w "jedynce" i "dwójce" zostają przeniesione do LittleBigPlanet Hub.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | platformówki | 2.5D | kooperacja | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka LittleBigPlanet Hub (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

anulowana

LittleBigPlanet Hub to kolejna odsłona popularnej serii gier platformowych dedykowanych konsolom firmy Sony. W odróżnieniu od poprzednich części, ta została oparta na modelu biznesowym free-to-play.

Rozgrywka w grze nie odbiega zbytnio od tego, do czego zdążyła nas przyzwyczaić ta marka. Gracze wcielają się więc w wesołe postacie, które pokonują kolejne poziomy pełne pułapek i niebezpieczeństw. Możliwa jest dowolna modyfikacja wyglądu swoich bohaterów. Nowe części garderoby nabywa się za prawdziwe pieniądze w specjalnym sklepie, gdzie da się kupić także inne gadżety.

Twórcy zatroszczyli się o kilkanaście poziomów, które wcześniej można było przejść w grach LittleBigPlanet i LittleBigPlanet 2. Jednak to nie wszystko, ponieważ regularnie dodawane są kolejne, wybierane spośród dzieł stworzonych przez społeczność. Oprócz tego dostępny jest także rozbudowany edytor, pozwalający na samodzielne tworzenie kolejnych układów, a nawet prostych mini gier. Wszystko to można następnie udostępniać innym osobom przez internet.

Oprawa graficzna została utrzymana w zabawnym stylu 2,5D i nie zmieniła się niemal wcale od czasów poprzedniczki. Jedną z ciekawostek jest przenoszenie wszystkich przedmiotów zdobytych w „jedynce” i „dwójce” do gry LittleBigPlanet Hub.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 8.7 / 10 na podstawie 48 głosów czytelników.

Gry podobne do LittleBigPlanet Hub

Wymagania wiekowe LittleBigPlanet Hub

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe LittleBigPlanet Hub

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Zapowiedziano LittleBigPlanet Hub – darmową odsłonę serii na PlayStation 3
Zapowiedziano LittleBigPlanet Hub – darmową odsłonę serii na PlayStation 3

wiadomość21 sierpnia 2013

Podczas konferencji firmy Sony na targach Gamescom ujawniono również nową odsłonę popularnej serii LittleBigPlanet, zatytułowaną Hub. Będzie to darmowa produkcja na PlayStation 3, która ukaże się jeszcze w tym roku.