Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeSwitch
Okładka Little Friends: Dogs & Cats (Switch)

Little Friends: Dogs & Cats Switch

Gra symulacyjna, w której bierzemy pod opiekę wybranego psa lub kota i dbamy o jego potrzeby. W Little Friends: Dogs & Cats musimy zapewnić futrzakowi ulubione smakołyki, wypełnić jego czas wolny rozmaitymi aktywnościami, a także stroić go w różnorodne ubrania i akcesoria.

Symulacje | symulator życia | zwierzęta | psy | koty

Nintendo Switch
Okładka Little Friends: Dogs & Cats (Switch)

producent: Neilo

wydawca: Imagineer

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Switch:

27maja2019

28maja2019

pudełko PL

28maja2019

Nintendo eShop

Little Friends: Dogs & Cats to gra symulacyjna, w której naszym zadaniem jest opieka nad tytułowymi psami i kotami. Produkcja została opracowana przez japońskie studio Neilo.

Mechanika

Zabawę w Little Friends: Dogs & Cats rozpoczynamy od wyboru zwierzaka. Autorzy oddają nam do dyspozycji sześć ras psów (jak labrador, owczarek niemiecki czy buldog francuski) oraz trzy rasy kotów. Od tej pory na naszych barkach spoczywa dbanie o jego potrzeby; warto pamiętać, że każde zwierzątko posiada własną osobowość, a co za tym idzie – ulubione smakołyki i zabawy.

W trakcie rozgrywki musimy zapewnić naszemu milusińskiemu właściwe jedzenie, wypełnić jego czas wolny spacerami i rozmaitymi aktywnościami pokroju aportowania (wachlarz dostępnych zabawek z czasem się powiększa), a także zadbać o jego wygląd, dobierając ubrania i akcesoria spośród ponad sześciuset dostępnych egzemplarzy. W ten sposób stopniowo budujemy więź z wybranym czworonogiem.

Należy odnotować, że jednocześnie możemy opiekować się maksymalnie trzema zwierzakami; z drugiej strony zawsze można skorzystać z usług hotelu, który może przechować dwanaście futrzaków.

Kwestie techniczne

Little Friends: Dogs & Cats posiada trójwymiarową grafikę wysokiej jakości. Podobać się mogą przede wszystkim bogato animowane zwierzęta zachowujące się w realistyczny sposób.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 169,90 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Klasyfikacja PEGI Little Friends: Dogs & Cats

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.