Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS4SwitchXONEPCANDiOS
Okładka Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice (PS4)
OkładkaLeisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice (PS4)

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice to kolejna odsłona klasycznej serii przygodówek point-n-click. W tytule ponownie wcielamy się w podstarzałego podrywacza Larry’ego Laffera, który udaje się na wyspę Kalau’a, by odszukać swoją ukochaną – Faith.

Przygodowe | point-and-click | 2D | humorystyczne | erotyczne

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice Premiera

23paź2020

PC

18maj2021

PS4 XONE Switch

25sty2022

AND iOS

Gry podobne do Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry

Chaos on Deponia

Deponia Doomsday

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice to kolejna część cyklu humorystycznych przygodówek point-n-click korzeniami sięgającego 1987 roku. Podobnie jak w przypadku poprzedniej odsłony serii, za produkcję odpowiedzialne jest niemieckie studio Crazy Bunch.

Fabuła

Głównym bohaterem jest standardowo Larry Laffer, czyli podstarzały mężczyzna, który poświęcił swoje życie, by dość nieudolnie podrywać kobiety. Sprawy nie ułatwia mu fakt, że chociaż świat ruszył do przodu, to on nadal mentalnie pozostaje w latach 80.

Historia przedstawiona w Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice stanowi kontynuację poprzedniej części cyklu. Larry i Faith mają się pobrać. Niestety los nie jest łaskawy dla protagonisty. Tuż przed ceremonią zostaje on rozdzielony ze swoją ukochaną. Aby ją odnaleźć. udaje się na archipelag Kalau’a.

Mechanika

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry to typowa przygodówka point-n-click. Cała rozgrywka opiera się na eksplorowaniu lokacji, rozmawianiu z postaciami niezależnymi (łącznie w grze znalazło się ich ponad 40) oraz rozwiązywaniu zagadek środowiskowych. Na całość świata przedstawionego składa się łącznie 50 różnych miejsc.

Kwestie techniczne

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice oferuje podobną oprawę graficzną co poprzednia część cyklu. Całość wykonana została w przerysowanym, kreskówkowym 2D. Zgodnie z tradycjami serii, gra jest pełna żartów o podtekście erotycznym.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 4,9 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 0,2 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice cena w dniu premiery: 159,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.33 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB GeForce 8800 lub lepsza
  • 4 GB HDD
  • Windows Vista/7/8/10
PC
PS4
XONE
Switch
AND
iOS