Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka LEGO Drome Racers (PC)

LEGO Drome Racers PC

LEGO Drome Racers jest dziełem ekipy deweloperskiej studia LEGO Media. Gracze mają okazję zbudować własne pojazdy, bazujące na elementach zestawów LEGO Racers i wziąć udział w emocjonujących, futurystycznych wyścigach.

Wyścigi | LEGO

PC Windows
Okładka LEGO Drome Racers (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

6grudnia2002

6lutego2003

pudełko PL

Lego Drome Racers to wyścigi futurystycznych pojazdów złożonych z klocków Lego, rozgrywane na trasach umiejscowionych w różnorodnym otoczeniu. Pojazdy można konstruować samodzielnie z elementów dostępnych w zestawach Lego Racers 2002 lub wybrać jeden osiemnastu z gotowych samochodów i od razu rozpocząć rajdowe zmagania. Gracz wciela się w rolę kierowcy wyścigowego Maxa Axela, którego celem jest zwycięstwo w zawodach Drome Championship i zdobycie upragnionego tytułu mistrzowskiego.

Teraz czeka nas ciężka rywalizacja w wyścigach Multi-Challenge Races (MCR’s). Każda trasa podzielona jest na kilka etapów rozgrywających się w innych otoczeniu, łącząc np. okolice miejskich ulic z górskimi tunelami i wąwozami. Trasy utrzymane są w trzech stylach: prostych odcinków z Formuły 1, zakręconych „Dragster” oraz terenowych „Off-Road”. Przed każdym wyścigiem możemy dostosować swój pojazd do nowych warunków drogowych oraz udoskonalić jego parametry zmieniając silnik, koła, dokładając turbodoładowanie czy poprawić aerodynamikę zakładając spoilery. Po drodze spotkać można różne dopalacze, jak np. „repellor”, na chwilę zamieniający nasz pojazd w odrzutowiec, chroniąca pojazd przed zniszczeniami „shield”, wysysający energię z przeciwników „disruptor field”, czy przyspieszacz „speed boost”. Możemy również spowolnić przeciwników stawiając za sobą miny lub kolczatki.

Dostępne są trzy tryby rozgrywki: Arcade, jazda na czas Time Trial, w którym w nieskończoność można poprawiać swój najlepszy wynik, oraz Career, gdzie uczestniczymy w wieloetapowych mistrzostwach, prowadzących do tytułu najlepszego kierowcy Lego-świata. Dzięki wykorzystaniu nowego, trójwymiarowego silnika graficznego i pojazdów w stylu Lego Technic, Drome Racers zadowoli zarówno młodszych, jak i starszych miłośników wyścigów. Jako jeden z niewielu produkcji Lego Media, gra umożliwia rozgrywkę wieloosobową dla czterech osób w sieci lokalnej lub Internecie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 117 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Gry podobne do LEGO Drome Racers

Wymagania wiekowe LEGO Drome Racers

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe LEGO Drome Racers

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 500MHz, 128MB RAM, 16 MB akcelerator 3D