Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka LazyTown: Festival (PC)

Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców PC

LazyTown: Festival

Produkcja dla najmłodszych, w której bierzemy udział w przygotowaniach do festynu i jednocześnie dowiadujemy się wielu interesujących rzeczy na temat prowadzenia aktywnego trybu życia.

Towarzyskie

PC Windows
Okładka LazyTown: Festival (PC)

producent: Compedia

wydawca: Compedia

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20listopada2009

20listopada2009

pudełko PL

Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców to gra przygotowana z myślą o dzieciach w wieku 4-8 lat, której głównym założeniem jest promowanie wśród najmłodszych zdrowego odżywania się i prowadzenia aktywnego stylu życia. Opisywany produkt jest dziełem firmy Compedia, mającej w swym portfolio takie tytuły jak Mapeciątka: Wesoła Lokomotywa czy Różowa Pantera z misją w kosmosie.

Akcja omawianej gry rozgrywa się w tytułowym Leniuchowie, a więc w niewielkim miasteczku znanym między innymi z serii książeczek dla dzieci, przedstawień teatralnych, audycji radiowych czy telewizyjnego serialu. Tym razem tematem przewodnim jest wzięcie udziału w przygotowaniach do wielkiego festynu, organizowanego przez Sportacusa i Stephanie.

Producent gry zadbał o duże zróżnicowanie dostępnych zabaw, służących między innymi rozwijaniu zdolności logicznego myślenia, wzbudzaniu kreatywności u małego gracza czy poprawianiu jego spostrzegawczości. W trakcie rozgrywki zajmujemy się między innymi wybieraniem potraw dla osób, które zjawią się na festynie, czy realizowaniem napływających zamówień na konkretne dania. Oprócz głównych mini-gier możemy też liczyć na dodatkowe atrakcje, między innymi na opcje drukowania swoich rysunkow czy oglądania fragmentów serialu Leniuchowo.

Zmagania mogą być prowadzione na jednym z kilku różnych poziomów trudności, co służy przede wszystkim dostosowaniu stopnia skomplikowania rozgrywki do wieku dziecka. Całość cechuje się bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika, składającym się z dużych i czytelnych przycisków.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 2,5 / 10 na podstawie 153 głosów czytelników.

Gry podobne do Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców

Wymagania wiekowe LazyTown: Festival

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, Windows 2000/XP/Vista