Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka Kite Fight (PS3)

Kite Fight PS3

Kite Fight to trójwymiarowa gra zręcznościowa, w której sterujemy tradycyjnym papierowo-drewnianym latawcem. Tytuł stworzono z myślą o kontrolerze ruchu PlayStation Move.

Zręcznościowe | na 2 osoby | PlayStation Move | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Kite Fight (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

29maja2013

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kite Fight jest oryginalną grą zręcznościową, w której zadaniem gracza jest sterowanie tradycyjnym papierowo-drewnianym latawcem. Za stworzenie produkcji odpowiada indyjska firma GameShastra, która na rynku działa od 2006 roku, publikując od tamtego czasu szereg produkcji casualowych, zarówno na konsole jak i urządzenia mobilne. Rozpoczynając przygodę z grą wybieramy jeden z ośmiu modeli latawców, a także jego wygląd zewnętrzny, a więc kolor czy styl w jakim jest wykonany. W trakcie rozgrywki akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Sterowanie w całości oparto na wykorzystaniu kontrolera PlayStation Move. Za jego pomocą kontrolujemy ruchy wirtualnej dłoni trzymającej sznurek latawca.

W zależności od trybu zabawy, będziemy musieli przejść wymagające mistrzostwa, pojedyncze zadania testujące nasze umiejętności strącania zawieszonych w powietrzu celów, takich jak baloniki, albo „walczyć” z przeciwnikiem, próbując zrzucić na ziemię jego latawiec lub przerwać przyczepiony do niego sznurek. Zadanie to ułatwiają specjalne power-upy pojawiające się na planszy. Cały czas musimy być też uważni, bowiem od czasu do czasu na ekranie zagoszczą także dodatkowe przeszkody np. w formie stadka ptaków. Jeżeli je zlekceważymy zagrożą one naszemu zwycięstwu. Kite Fight posiada w sumie osiem zróżnicowanych wizualnie lokacji, przedstawiających znane miasta i budowle. Mamy więc możliwość pobawienia się na trawniku w pobliżu wieży Eiffla lub londyńskiego Big Bena. Grafika jest kolorowa, ale nie poraża ilością detali i animacji. W tle przygrywa nam natomiast niczym niewyróżniająca się muzyka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Kite Fight

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Kite Fight

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move