Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360PS3Wii
Okładka PDC World Championship Darts: Pro Tour (PS3)
OkładkaPDC World Championship Darts: Pro Tour (PS3)

PDC World Championship Darts: Pro Tour

PDC World Championship Darts: Pro Tour to realistyczny symulator gry w rzutki wyprodukowany przez studio Redoubt na licencji Professional Darts Corporation. Gracze mogą spróbować swoich sił wcielając się w profesjonalnych darterów i sięgnąć po prestiżowe trofea.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

PDC World Championship Darts: Pro Tour Premiera

26lis2010

X360 PS3 Wii

producent: Redoubt wydawca: O-Games Strona oficjalna

Gry podobne do PDC World Championship Darts: Pro Tour

Hustle Kings

Kite Fight

Top Darts

PDC World Championship Darts: Pro Tour to czwarta z serii gier zręcznościowych, przenoszących w wirtualne realia popularny sport towarzyski – rzutki. Zabawa opiera się na tych samych zasadach, które dotyczą rzeczywistych zawodów. Naszym zadaniem jest rzucanie niewielkimi lotkami zakończonymi igłą w okrągłą, kolorową tarczę, podzieloną na zakresy punktowe.

Gra, podobnie jak poprzednie części tej serii, wykorzystuje licencję Professional Darts Corporation, wzbogacając rozgrywkę autentycznymi nazwiskami (graczy i komentatorów) ze świata sportu oraz nazwami turniejów i zdobywanych trofeów. PDC World Championship Darts: Pro Tour oferuje karierę zawierającą cały sezon rozgrywek oraz pojedyncze potyczki. Nowością jest możliwość rozgrywania profesjonalnych meczy jeden na jednego za pośrednictwem Xbox Live.

Oprawa audiowizualna uległa poprawie w porównaniu do poprzedniej części, przez co produkcja stała się jeszcze bardziej realistyczna. Na tę cechę wpływa także dobrze dopracowana fizyka, która sprawia, że wirtualna gra w rzutki do złudzenia przypomina prawdziwą. Dodatkowo zaimplementowano nową kamerę ułatwiającą precyzyjne rzucenie lotką. Nadal ogromne znaczenie mają różne wskaźniki monitorujące właściwości otoczenia. Nowością jest także kilka stadionów, na których rozgrywane są zawody oraz trybuny wypełnione liczniejszymi kibicami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-8  

Klasyfikacja PEGI PDC World Championship Darts: Pro Tour

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

PDC World Championship Darts: Pro Tour Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
  • dodatkowo (PS3): PlayStation Move
X360
PS3
Wii