Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Kick'n'Rush Soccer 2006 (PC)

Kick'n'Rush Soccer 2006 PC

Kick’n’Rush Soccer 2006 jest kolejną grą sportową traktującą o piłce nożnej, starającą się uszczknąć nieco popularności seriom FIFA oraz Pro Evolution Soccer.

Sportowe | piłka nożna

PC Windows
Okładka Kick'n'Rush Soccer 2006 (PC)

producent: Simon Spoerndli

wydawca PL: OniGames

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27lutego2006

26czerwca2006

pudełko PL

Kick’n’Rush Soccer 2006 jest kolejną grą sportową traktującą o piłce nożnej, starającą się uszczknąć nieco popularności seriom FIFA oraz Pro Evolution Soccer. Wydawcą tegoż tytułu jest firma Xing Interactive, znana do tej pory z niskobudżetowych gier akcji oraz sportówek typu Thunderbolt II, czy też Peewee Dodgeball Championships.

Wymieniona wyżej pozycja powstała we współpracy z deweloperem Simonem Spoerndli. W Kick’n’Rush Soccer 2006 znalazło się blisko 120 europejskich drużyn oraz 2000 zawodników. Autorzy szczycą się zaimplementowaniem inteligentnej kamery, która w sposób jak najbardziej dokładny stara się ukazywać poczynania piłkarzy sterowanych przez gracza. Jednym z trybów, które zostały umieszczone w grzesą Mistrzostwa Świata oparte na rozgrywkach z roku 2006. Mecze rozgrywamy rzecz jasna na udanie odwzorowanych stadionach niemieckich. Kick’n’Rush Soccer 2006 oferuje dopracowany soundtrack stworzony przez znaną holenderską grupę – Project X, a na płytce z grą znajduje się utwór El tambo Alegre w formacie .mp3.

Oprócz standardowych trybów dla jednego gracza, Xing Interactive przygotowało opcję dla dwóch osób, które mogą rozegrać pojedynczy mecz towarzyski lub spróbować swych sił w kilku obecnych w grze turniejach (na czele z Mistrzostwami Świata).

Posiadacze Kick’n’Rush Soccer 2006 mogą zarejestrować swój egzemplarz na stronie Xing Sports, firmy zajmującej się produkcją m.in. odzieży sportowej. Niektórzy z nich mogą wygrać piłki, obuwie piłkarskie oraz stroje wchodzące w skład limitowanej edycji Kick’n’Rush Soccer 2006.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 114 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 5,99 PLN

Gry podobne do Kick'n'Rush Soccer 2006

Wymagania wiekowe Kick'n'Rush Soccer 2006

odpowiednia dla każdego wieku