Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWii
Okładka Jungle Speed (Wii)

Jungle Speed Wii

Konsolowa wersja popularnej gry planszowej przeznaczona dla maksymalnie ośmiu osób. Gracze muszą wykazać się dobrym refleksem i jeszcze lepszym wzrokiem. Podczas gry użytkownicy przemieszczają się wokół stołu, aby znaleźć dwie karty z identycznym symbolem.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Jungle Speed (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

12stycznia2009

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jungle Speed to nowoczesna i ulepszona wersja klasycznej gry planszowej o tym samym tytule. Propozycja ta jest odpowiednia dla wszystkich członków rodziny bez względu na ich wiek.

Gracz musi wykazać się dobrym refleksem i jeszcze lepszym wzrokiem. Rozgrywka rozpoczyna się od przetasowania kart. Podczas gry użytkownicy przemieszczają się wokół stołu, aby znaleźć dwie karty z identycznym symbolem. Posiadacze tych samych kart walczą o totem, który znajduje się na środku stołu. Wygrany zabiera totem, przegrany odchodzi z kompletem kart. Gra przez cały czas trzyma w napięciu, a wynik nigdy nie jest pewny. Wylosowanie odpowiedniej karty pozwala nam na tymczasową zmianę reguł gry. Podczas gry nieustannie śledzimy ruchy przeciwnika i próbujemy przewidzieć jego następny krok. Tempo jest naprawdę szybkie.

Grafika jest przyjemna dla oka, zwłaszcza śmieszne zwierzaczki, które reprezentują poszczególnych graczy.

Jungle Speed umożliwia zabawę zarówno samotnemu graczowi, jaki i większej, nawet ośmioosobowej grupie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-8  

Klasyfikacja PEGI Jungle Speed

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.