Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Jumanji (PS2)
OkładkaJumanji (PS2)

Jumanji PS2

Jumanji jest grą familijną, bazującą na filmie pod tym samym tytułem. Ów kinowy przebój z Robinem Williamsem w roli głównej ujrzał światło dzienne w 1995 roku, a powstał na kanwie książki Chrisa Van Allsburga.

Towarzyskie | filmy | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jumanji Premiera PS2

15września2006

producent: Atomic Planet Entertainment wydawca: Blast Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Jumanji jest grą familijną, bazującą na filmie pod tym samym tytułem. Ów kinowy przebój z Robinem Williamsem w roli głównej ujrzał światło dzienne w 1995 roku, a powstał na kanwie książki Chrisa Van Allsburga. Generalnie akcja zorientowana jest wokół tytułowej gry planszowej, skrywającej tajemniczą moc.

Przystępując do zabawy w trybie single player rozpoczynamy rywalizację ze Sztuczną Inteligencją. Przesuwamy się po planszy, dokonując uprzednio rzutu kostką. Wszystko po to, aby doprowadzić pionka jak najszybciej do mety. Jednakże pod wybranymi polami kryją się rozmaite mini-gry, więc nikt nie powinien narzekać na nudę.

Wśród wspomnianych konkurencji, których liczba zamyka się w dwunastu, znajdujemy m.in. uciekanie przed ogromnymi słoniami, łowienie ryb za pomocą dzidy, strzelanie do sępów i pływanie na tratwach. Okazjonalnie pojawia się nawet słynny łowca, czyli Van Pelt – jego pokonanie dostarcza bonusowych punktów.

Rzecz jasna Jumanji dostarcza największej frajdy w trybie multiplayer. Opcja ta umożliwia jednoczesną zabawę maksymalnie czterem osobom, które podłączają swoje kontrolery do PlayStation 2 poprzez Multitap.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6 / 10 na podstawie 60 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Jumanji

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Jumanji Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • Multitap