Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Jane's Longbow 2 (PC)

Jane's Longbow 2 PC

Sequel słynnej symulacji śmigłowca Apache, w którym ponownie możemy stać się pilotem tej doskonałej maszyny bojowej i stanąć naprzeciwko całej masy wrogów wyposażonych w bardzo śmiercionośną broń.

Symulacje | helikoptery

PC Windows
Okładka Jane's Longbow 2 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21listopada1997

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jane's Longbow 2 to kontynuacja symulacyjnego przeboju z roku 1996 - Jane's AH-64D Longbow. Posiada nie tylko całkowicie odświeżony engine graficzny, ale daje nam możliwość pilotowania prócz AH-64D Longbow, również dwóch innych śmigłowców, tj. UH-60L Black Hawk oraz OH-58D Kiowa Warrior.

Co do samego realizmu rozgrywki to nie tylko utrzymuje wysoki poziom wyznaczony przez poprzedniczkę ale znacznie go podnosi. Ulepszony został sam model fizyczny lotu (odmienny dla każdego z helikopterów), poszerzono gamę dostępnego uzbrojenia oraz znacznie usprawniono sztuczną inteligencję przeciwników. Na uznanie zasługuje również staranność z jaką twórcy odtworzyli całą awionikę śmigłowców.

Na całą rozgrywkę składa się kilkadziesiąt misji toczących się podczas wielkich kampanii, między innymi Pustynna Burza oraz hipotetyczna wojna z Rosją. Podczas ich wykonywania będziemy musieli zmierzyć się z całą gamą wrogiego sprzętu: wyrzutni rakiet SAM, dział przeciwlotniczych, wrogich śmigłowców i myśliwców oraz innych rodzajów wojsk.

Gra posiada opcje rozgrywki w trybie multiplayer z możliwością gry do czterech osób w sieci lokalnej oraz dwóch za pośrednictwem Internetu, a o jej wyjątkowej jakości świadczy przyznana w 1997 roku nagroda “Flight Sim of the Year”.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 2 - 4  

Ocena czytelników: 9,1 / 10 na podstawie 133 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Jane's Longbow 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Jane's Longbow 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 233MHz
  • 32MB RAM
  • akcelerator 3D
Następca Janes Combat Net?

wiadomość25 lipca 2001

Od czasu zamknięcia najpopularniejszego „symulacyjnego” serwisu matchmaking’owego miłośnicy tego gatunku mieli bardzo utrudnioną możliwość gier wieloosobowych. Być może obecnie sytuacja ulegnie poprawie dzięki nowemu serwisowi Hyperfighter.